Kendall Jenner ve Devin Booker NYFW After Party’de El Ele Tutuştu – Hollywood Life


Kendall Jenner ve Devin Booker NYFW After Party'de El Ele Tutuştu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Fernando Ramales / BACKGRID

Kendall Jenner ve Devin Booker kesinlikle geri döndü ve her zamankinden daha güçlü! Haziran ayında boşandıktan sonra kısa süre önce barışan süperstar çift, 9 Eylül Cuma gecesi New York Moda Haftası’nda birbiri ardına partide rahatlarken görüldü. İnanılmaz siyah beyaz bir elbiseyi sallayan çarpıcı model, tamamen siyah bir takım ve arkaya bakan beyzbol şapkası içinde onu serin tutan NBA yıldızı sevgilisiyle el ele tutuştu.

Kendall Jenner ve Devin Booker NYFW After Party'de El Ele Tutuştu – Hollywood Life
Kendall Jenner ve Devin Booker, New York Moda Haftası’nın ardından bir partiye gelirler. (Fernando Ramales / BACKGRID)

Gezi, mükemmel bir çift tarafından birkaç romantik randevunun ardından gelir. Kendall ve Devin tekrar bir araya geldiklerinden beri, iki yıllık çok özel aşklarını sessizce sonlandırdıkları Haziran ayında kaldıkları yerden devam etmiş gibi görünen birkaç partide ve akşam yemeğinde görüldüler.

Bölünme açıklandığında, bir kaynak ÖZEL verdi HollywoodYaşam 411 ve Kendall, Devin’in aşk eşleşmeleri konusunda “olduğu kadar ciddi” olmadığı için iptal etmiş gibi görünüyor. “şeytan her şey için çok üzgün ve kesinlikle daha ilerlemeye başlamadı bile,” diye başladı kaynak. “Kendal İlişkiyi kendisi kadar ciddiye almadığını düşündüğü için ondan ayrıldı. Kendal Onu Kourtney’nin düğününe getirmenin gerçekten büyük bir mesele olduğunu hissetti ve süper romantik olacağını düşündü. Ama hiç de öyle olmadı ve aşkın ve romantik yönünden daha kopuk görünemezdi.”

Kendall Jenner ve Devin Booker NYFW After Party'de El Ele Tutuştu – Hollywood Life
Kendall Jenner ve Devin Booker partide el ele tutuştu. (Fernando Ramales / BACKGRID)

Başka bir kaynak ÖZEL HollywoodLife’a, çocuk sahibi olma konusunun ayrılık sırasında devreye girdiğini söyledi. “Kendal seviyor mu şeytan, ancak birbirlerine olan hisleri ve bir ilişkiden nihayetinde ne istedikleri konusunda aynı sayfada olduklarını hissetmiyor. Hepsi Kendal‘ın kız kardeşlerinin (ve hatta erkek kardeşi Rob’un) şimdi çocukları var ve Kendal hala oraya yakın bile olmayan tek kişi. Bu sadece biraz tuhaf biri gibi hissetmesini sağlıyor. Annesi ve kız kardeşleri ona sürekli ‘Peki ne zaman çocuk sahibi olacaksın?’ diye soruyorlar. Cevabı hep aynı, o da bilmiyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/10/kendall-jenner-devin-booker-hold-hands-nyfw-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir