Kendall Jenner ve Devin Booker Los Angeles’ta Ayak İşleri Çalışıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kendall Jenner ve Devin Booker nadiren birlikte görülüyor. Düşük anahtar çift, 7 Nisan’da Los Angeles çevresinde ayak işleri yaptı.

Kendall Jenner26 ve Devin Booker25 yaşında, ayak işleri yaparken görüntülendi. Nadiren görülen çift, düşük anahtarlı gezi için 7 Nisan Perşembe günü Los Angeles’ta dışarı çıktı. Hem model hem de NBA yıldızı rahat bir şekilde giyinmişti; Kendall bir çift yeşil ve siyah kenar, siyah kolsuz bir elbise ve desenli mavi bir hırka tercih etti. Daha sonra, Phoenix Suns yıldızının yanında yürürken, görünüşe göre yüksek sıcaklıklardan dolayı süveteri çıkardı. Bu arada Devin beyaz bir tişört, kahverengi pantolon ve klasik siyah All-Star Converse spor ayakkabı tercih etti.

Kendall Jenner ve Devin Booker Los Angeles'ta Ayak İşleri Çalışıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Kendall ve Devin, 7 Nisan’da Los Angeles’ta görüldü. (BACKGRID)

Gezi, Kendall’ın yeni realite şovu için yaptığı medya turunun ortasında gerçekleşti. Kardashianlar14 Nisan’da Hulu’ya düşecek. Jimmy Kimmel Canlı, Kenny neredeyse iki yıllık erkek arkadaşı hakkında ender bir yorum yaptı – basketbol maçlarından hiçbirini izlemeyi kaçırmadığını paylaştı! “Elbette [I watch]. Dün gece bir akşam yemeği yedim ama tüm arkadaşlarım ve ailem nerede olursam olayım telefonumla oturmayı sevdiğimi biliyor” dedi. Jimmy Kimmel.

Kendall, ablasından beri büyük bir NBA hayranı olduğunu açıkladı. Khloe Kardashian ile evliydi Lamar OdomDaha önce Los Angeles Lakers için oynayan. 37 yaşındaki Khloe, şimdi 42 yaşında olan Lamar ile sadece birkaç hafta çıktıktan sonra 2009’da evlendi – ancak çift nihayetinde 2013’te ayrıldı ve 22016’da boşandı. “Evet, [I became a sports nut because of this]. Temelde Khloé’den beri her zaman basketbol hayranıyım… Çok gençken tüm Lakers maçlarına gittiğimizi hatırlıyorum, bu yüzden gerçekten uzun zamandır NBA’in büyük bir hayranıyım, ”diye ekledi Kendall .

Dün gece model için yoğun bir geceydi: sadece kız kardeşleri Khloe’ye eşlik etmekle kalmadı, kim Kardashianve Kourtney Kardashian annemle birlikte Kris Jenner Kimmel’de – Devin’in Los Angeles Clippers’a karşı maçına da katıldı. Kenny kız kardeşinin yanına oturdu Kylie jennermahkeme tarafı Devin için kök saldıkları gibi, her zaman şık ve muhteşem görünüyorlardı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/kendall-jenner-devin-booker-errands-los-angeles-photos/

Yorum yapın