Kendall Jenner, Tristan’ı Bebeğin Önünde Khloe’yi Aldattığı İçin Ezdi – Hollywood Life


Kendall Jenner, Tristan'ı Bebeğin Önünde Khloe'yi Aldattığı İçin Ezdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/AP/Shutterstock/Fotoğrafçı Grubu/MEGA

2. sezon prömiyeri Kardashianlar özellikli Khloe Kardashian ilk kez ikinci bebeği hakkında açılıyor. Kameradaki bebek hakkında aylarca konuşmadıktan sonra, Khloe sonunda itiraf etmeye karar verdi. Onu ortaya çıkardı ve Tristan Thompson’ın embriyo, Şükran Günü’nden hemen önce taşıyıcı annelerine yerleştirildi. Bu, Tristan’ın başka bir kadından bir bebek sahibi olduğu haberinin kırılmasından sadece bir hafta önceydi (Maralee Nichols). Mahkeme belgeleri, Tristan’ın en az 2 Temmuz’dan beri Maralee ile olan bebeğini bildiğini ortaya koydu. o bunu öğrendiğinde bir diğer Bebek zaten yoldaydı.

Khloe, Tristan’ın kendisini aldattığını ve başka bir çocuk babası olduğunu öğrendiğinde, ailesindeki kimseye ikinci bebeğinden bahsetmemişti bile. “Aynı anda hepsini yaşamak çok şey oldu,” dedi gözyaşları içinde. “Gerçekten heyecan verici, harika bir zaman olması gerekiyordu ve bu sadece farklı bir deneyim. Zaman geçiyor ve kafamı kuma gömüp duruyorum ama bu hiçbir işe yaramıyor.”

kendall jenner tristan thompson
Kendall Jenner ve Tristan Thompson. (Evan Agostini/AP/Shutterstock/Fotoğrafçı Grubu/MEGA)

Neyse ki, Khloe inanılmaz zor zamanlarda ailesinin desteğini aldı. İlk bölüm, Khloe’nin çeşitli aile üyeleriyle “s****y” durumu hakkında konuşmasını ve hepsinin ellerinden geldiğince onun yanında durmasını sağladı. Bir sahnede, Kris Jenner, Kendall Jenner, Kim Kardashian ve Kylie jenner Hatta orada Khloe olmadan durumu havalandırmak için bir araya geldi.

khloe tristan gerçek thompson
Khloe Kardashian ve Tristan Thompson, True’yu dans kursuna götürür. (Broadimage/Shutterstock)

“[Tristan] Khloe’yi bu konuda ilerlemeye teşvik ediyordu [he] bunun da olduğunu biliyordu. Neredeyse onu tuzağa düşürmek istiyor gibi, ”dedi Kendall pow-wow sırasında. Kris kabul etti ve ekledi, “Eh, kesinlikle ona tutunmak istedi ve belki [had a baby] onunla evlenirdi.” Bir itirafta Kylie, Tristan’da “gerçekten hayal kırıklığına uğradığını” söyledi ve Khloe’ye yaptığı şeyin “gerçekten berbat” olduğunu söyledi. Ayrıca eylemlerini “affedilemez” olarak nitelendirdi.

İkinci bebeğinin doğumuna kadar geçen aylarda, Khloe, yaşadığı her şey yüzünden durum hakkında heyecanlanamadı. Yine de Kris kurtarmaya geldi ve ona sevimli, Leo temalı bir bebek duşu attı. Samimi ilişkiye sadece aile üyeleri ve bazı çok yakın arkadaşlar katıldı. Khloe, sevdiklerinin desteğine sahip olduğu için minnettardı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/kendall-jenner-tristan-thompson-cheating-khloe-kardashian-baby-the-kardashians/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir