Kendall Jenner Rocks Blue Crop Top & Tayt: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kendall Jenner


Galeriyi görüntüle

Kendall Jenner kondisyonunu artırıyor! 26 yaşındaki süper model, 18 Mayıs’ta çekilen fotoğraflarda, Los Angeles’taki Pilates’e giderken parlak mavi bir spor sutyeni ve tayt takımıyla şaşkına döndü. Omuzlarına açık gri bir kazak süveter giydi ve siyah güneş gözlükleriyle süslendi. Vurgulanan saçlarını aşağıda bıraktı ve görünümünü beyaz baldır ortası çorapların üzerine giydiği kahverengi Birkenstocks ile tamamladı. Ayrıca giydiği maviyle eşleşen 64 onsluk bir Takeya su şişesi de taşıyordu.

Kendall Jenner
Kendall Jenner mavi takımla Pilates’e gidiyor (Fotoğraf: BACKGRID)

Cildi saran spor giyim setleri, Kendall’ın antrenmanları için vazgeçilmez kıyafetler gibi görünüyor. 13 Mayıs’ta, aynı takım gibi görünen ama parlak yeşil renkte bir kıyafetle fotoğraflandı. En üstte Meshki markasının Elise V Sırtlı Cami Crop Topu ve taytları ise markanın Venus V Sırt Taytıydı. Üst ve alt, sırasıyla 49 $ ve 59 $ ‘a satılıyor. Yine de o gün su şişesini kahveyle, Birkenstock’larını Yeezy kaydıraklarıyla takas etti. Ve Şubat ayında, aynı sete benzeyen bir şeyi tekrar salladığı görüldü, ancak yanmış turuncu renkte, Günlük posta.

Kendall Jenner
Kendall Jenner bu takımı üç farklı renkte giymiş görünüyor (Fotoğraf: ENT / SplashNews.com)

Kendall, diğer dört kız kardeşinin en özeli olsa da, son zamanlarda kendisinden ve ailesinin yeni Hulu şovundan kaynaklanan geniş bir yelpazedeki tartışmalarla ilgi odağı oldu. Kardashianlar. 12 Mayıs bölümü yayınlandıktan sonra annesiyle konuşurken salatalık kesmeye çalışması trollendi. Kris Jenner, 66 — özellikle de bunun basit bir iş olduğunu düşündüğü için. “Kendim yapıyorum – sadece biraz salatalık doğrayacağım. Oldukça kolay,” dedi Kris, şefinin kendisine bir atıştırmalık yapmasını isteyip istemediğini sorduktan sonra. Klip viral oldu ve moda kapak kızı kendisi, kendisiyle dalga geçen bir tweet’e “Trajik!” yazarak yanıt verdi.

Aynı bölümde, ikinci en küçük Kardashian kız kardeşi ile yoğun bir tartışmaya girdiğinde işler daha da kızıştı. Scott Disick38 yaşında, Kris’in ya da Kris’in doğum günü partilerine davet edilmemekten şikayet etmeyi bırakmadıktan sonra. Kendall, ayağa kalkıp uzaklaştığı için özür diledikten sonra bile konuşmasına izin vermediği için Scott’tan bıkmıştı.

Kendall için yoğun bir hafta oldu – Pilates yapmasına şaşmamalı!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/20/kendall-jenner-blue-crop-top-leggings-outfit/

Yorum yapın

SMM Panel