Kendall Jenner Neden Bebek Sahibi Olmanın Her zamankinden “Daha Gerçek” Hissettiğini Söylüyor?


var Kendall Jenner ve Devin Booker bir aile kurmaya hazır mısın?

Hulu’nun 9 Haziran bölümünde KardashianlarKendall ve kız kardeşi Khloe Kardashian bebek alışverişine gitti Kylie jennerçekimler sırasında hamileydi ve süper model şaşırtıcı bir itirafta bulundu.

Kendall, Khloe’ye “Aman Tanrım, bir bebek mağazasında olmak bugünlerde benim için gerçek hissettiriyor” dedi. “Tıpkı benim için günün geldiği gibi, biliyor musun?”

Khloe daha sonra NBA yıldızı erkek arkadaşıyla 2020’de çıkmaya başlayan Kendall’a daha önce “standartlar” hakkında yaptıkları bir konuşmayı hatırlattı. Ama İyi Amerikan moğoluna güvence verdi, “Standartlarım var ve kendimi onlara yüzde 100 tutacağım.”

Ve Kendall “26 yaşında olmak” bir bebek sahibi olmanın “benim için biraz daha gerçek” hissettirdiğini söylediğinde, anneden kıza şok olan Khloe gerçek Thompson– 26’nın bebek sahibi olmak için “yaşlı” olmadığını belirtti.

Kendall er ya da geç anne olmaya karar verirse, Kardashian-Jenner ekibinin desteğini almış gibi görünüyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333851/the-kardashians-why-kendall-jenner-says-having-a-baby-feels-more-real-than-ever?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel