Kendall Jenner Müstehcen Yeni Fotoğrafta Çıplak Güneşleniyor


22 Haziran’da, ABD’ye yakın bir kaynak kardashianlar yıldız söyledi E! O ve Devin birlikte iki yıl sonra ayrıldıklarına dair haberler.

Kaynak, “Kendall ve Devin son zamanlarda zorlu bir döneme girdiler ve yaklaşık bir buçuk haftadır ayrılar” diyerek, eski çiftin kız kardeşi sırasında İtalya’da “gerçekten güzel zaman” geçirdiğini de sözlerine ekledi. Kourtney Kardashian‘in düğün şenlikleri, “geri döndüklerinde, uyumsuz olduklarını hissetmeye başladılar ve çok farklı yaşam tarzlarına sahip olduklarını fark ettiler.”

İçeriden birisine göre Kendall, 25 yaşındaki NBA yıldızına “uzay ve zaman ayırmak istediğini” söyledi, ancak bu kalıcı bir ayrılık olmayabilir.

Kaynak, “O zamandan beri temas halindeler ve birbirlerini önemsiyorlar” dedi. İkisi de bunu yapmayı umuyor, ancak şu an itibariyle bölünmüş durumdalar” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335835/kendall-jenner-sunbathes-nude-in-racy-new-photo?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir