Kendall Jenner, Met Gala After Party’de Transparan Etek ve Kısa Üstü Salladı – Hollywood Life


Kendall Jenner


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: PapCulture / BACKGRID

Kendall Jenner’ın Met Gala stili aslında Met Gala’da başlayıp bitmiyor. Her zaman parti sonrası görünümü vardır. Kendall, Zero Bond’da bir parti sonrası partisine giderken şeffaf, dantel mahsul bir üst ve eteğin altına pembe renkli iç çamaşırlarıyla çıktı.

Kendall Jenner
Kendall Jenner’ın 2022 Met Gala parti sonrası görüntüsü. (PapCulture / ARKA GRİD)

Süper model, parti sonrası görünümü için daha sade bir stil tercih etti. Kıyafetini askılı topuklu ayakkabılarla eşleştirdi. Kendall daha önce Met Gala için kaşlarını beyazlatmış gibi görünüyordu, ancak parti sonrası kaşları doğal kahverengi tonlarına geri döndü.

2022 Met Gala’da Kendall, Prada tarafından özel olarak yapılmış iki parçalı bir kıyafetle göz kamaştırdı. Kocaman siyah bir etekle kombinlediği file ekin üstünün altına transparan bir kolsuz bluz giymişti. Dalgalı eteğin uzun bir kuyruğu vardı ve kesinlikle Gilded Age havası veriyordu.

Bu yılki Met Gala’nın teması “In America: An Anthology of Fashion” ve kıyafet kuralı “yaldızlı cazibe” idi. Kendall’ın kız kardeşlerinden bazıları kesinlikle temayı benimsedi. Khloe Kardashian Met Gala’daki ilk çıkışını altın pullu bir elbiseyle yaptı. kim Kardashian giydi Marilyn Monroe’nun ünlü “Doğum günün kutlu olsun Sayın Başkan” elbisesi.

Kendall’ın tüm kız kardeşleri Met Gala’ya ilk kez birlikte katıldılar. Kylie jenner ve Kourtney Kardashian modanın en büyük gecesinde Kendall, Kim ve Khloe’ye katıldı. Kylie geç onurlandırdı Virgil Abloh beyaz elbisesiyle ve Kourtney nişanlısıyla geldi Travis Barker.

Kendall Jenner
Kendall Jenner, 2022 Met Gala’da. (David Fisher/Shutterstock)

Bir kez daha Kendall teknik olarak yalnız geldi. Onun erkek arkadaşı Devin Booker Met Gala’ya katılmadı. HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK, Devin’in Kendall’a “desteklemek için orada olmayı seveceği” kadar eşlik etmeyeceğini öğrendi. Devin, Phoenix Suns için bir oyuncu ve takım şu anda NBA Playofflarının ortasında. Kendall kırmızı halıdayken Devin sahadaydı. Son zamanlardaki bir diz sakatlığına rağmen Devin, takımın 2 Mayıs’ta Dallas Mavericks karşısında zafere ulaşmasına yardımcı oldu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/kendall-jenner-sheer-skirt-crop-top-met-gala-after-party-2022/

Yorum yapın