Kendall Jenner, Lori Harvey’in Doğum Günü İçin Seksi Transparan Siyah Elbisesiyle Göz Kamaştırdı – Hollywood Life


Kendall Jenner, Lori Harvey'in Doğum Günü İçin Seksi Transparan Siyah Elbisesiyle Göz Kamaştırdı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: HEDO / BACKGRID

Kendall Jenner, 27, son gezisinde inanılmaz görünüyordu. Katılan model Lori HarveyWest Hollywood, CA’daki 26. doğum günü partisinde seksi uzun siyah bir elbise giydi. Boynuna taktığı uyumlu siyah bir gerdanlık kolye bölümü vardı ve büyük bir kırmızı çiçek detayı içeriyordu.

Esmer güzel, kendi görüntüsüyle poz verdiği bir video paylaştı. instagram hikaye ve birçok hayranın dikkatini çekti. Saçlarının bir kısmını toplamış ve ortasından ayırmış, tokayla yüzünün yanlarında bazı gevşek tutamlar bırakmıştı. Telefonuyla kendini filme alırken boy aynasına doğru yürürken siyah topuklu ayakkabılar, küpeler ve siyah oje de ekledi.

Kendall Jenner
Kendall, Lori Harvey’in doğum günü partisinin dışında. (HEDO / ARKA IZGARA)

Kendall etkinlikte dikkatleri üzerine çekmiş olabilir, ancak Lori’nin kutlamasından keyif alan tek tanıdık güzel yüz o değildi. hailey bieber ve onun kocası Justin Bieber partiye giderken de görüntülendi. Kendall gibi, Hailey de siyah bir elbise giymişti ama onunki miniydi ve yanlarında kesik kısımlar vardı.

Kendall Jenner
Kendall’ın parti dışında çekilmiş başka bir fotoğrafı. (HEDO / ARKA IZGARA)

Lori’nin partisine gelmeden sadece iki hafta önce Kendall ve Hailey, Aspen, CO’da takılırken görüldü. Hanımlar, karlı şehirde şık kıyafetlerle şehre geliyorlar. Kendall, siyah deri ceket ve bordo topuklu botların altına siyah puantiyeli uzun koyu kırmızı bir elbise giymişti. Hailey, kürk detaylı astarlı siyah fermuarlı bir ceket ve beyaz kürklü botlarla uyumlu bir etek giydi.

Kızlar, yılın sonunu Aspen’de geçirdikleri süre boyunca çeşitli kıyafetler içinde olabildiğince iyi görünerek geçirdiler. Soğuk ortam, yeni yılı karşılayan ve birlikte kaliteli zaman geçiren iyi dostlar ve sevdikleri için bir kış rüyasıydı. Kendall’ın kız kardeşi Kylie jenner ayrıca modaya uygun konumun keyfini çıkarırken görüldü ve büyük kardeşi kadar iyi görünüyordu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/14/kendall-jenner-sheer-black-dress-lori-harvey-birthday-party-photos-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir