Kendall Jenner ‘Kardashians’ Üzerine Çocuklar ve Dondurulan Yumurtalar Hakkında Konuşuyor – Hollywood Life


Kendall Jenner 'Kardashians' Üzerine Çocuklar ve Dondurulan Yumurtalar Hakkında Konuşuyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

26 mayıs bölümü Kardashianlar özellikli Kendall Jenner annesine ödeme yapmak, Kris Jenner, ziyaret. Aradan biraz iş konuşması aldıktan sonra Kris, Kendall’ı ne zaman çocuk sahibi olacağı konusunda sorgulamaya başladı. Konuşma kameraya yansıdığı için Kendall hemen “rahatsız” oldu. “Bana ‘daha gençleşmiyorsun’ diyorsun, ama bil bakalım ne oldu anne? Bu benim hayatım,” dedi Kendall. “Hazır mıyım bilmiyorum.

Bölüm çekildiğinde 26 yaşına yeni giren Kendall, bir itirafta neden henüz çocuklar için hazır olmadığını açıkladı. “Bir çocuğu hayatıma kabul etmeden önce çözmem gereken çok şey var” diye açıkladı. “Hala tek başıma hayattan zevk alıyorum ve şu anda bununla bir sorunum yok.”

kendall jenner devin kitapçı
Kendall Jenner, Devin Booker’a güveniyor. (Deklanşör)

Süper model erkek arkadaşıyla çıkıyor. Devin Booker, iki yıl boyunca ve Kris başka bir KarJenner bebeği olasılığını bırakmaya hazır değildi. Hatta bu konuda ne söyleyeceğini görmek için ailenin doktorunu bile aradı! Dr. A, “Kendall için, eğer bir partneri varsa ve evli değillerse, genellikle en azından bir döngü yumurta dondurma tavsiye ederim,” diye itiraf etti. “Yumurtaları dondurmak için iyi bir zaman olurdu. Ne kadar gençsen o kadar kaliteli.”

Kendall Jenner
Kendall Jenner kırmızı halıda. (Deklanşör)

Kendall bu noktada konuşmayı bitirdi ve annesi, “Oybirliğiyle! Bir bebegimiz var!” Gösterinin bu sezonunda Kendall’ın en büyük kız kardeşi de yer aldı. Kourtney Kardashianembriyoları denemek ve yapmak için IVF ve yumurta alma sürecinden geçiyor Travis Barker. İkisi birden kim Kardashian ve Khloe Kardashian Ayrıca daha önce yumurtalarını dondurmuşlardır.

Kendall, kardeşlerinden çocuğu olmayan tek kişidir. Kourtney’nin eski sevgilisinden üç çocuğu var. Scott DisickKim’in dördü varken Kanye Batı. Khloe, kızını eski sevgilisiyle paylaşan bir çocuk annesidir. Tristan Thompson. Bu sırada, Rob Kardashian eski sevgilisinden bir kızı var Blac Chynave Kylie jenner eşinden iki çocuğu var Travis Scott.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/26/kendall-jenner-kids-freezing-eggs-the-kardashians/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir