Kendall Jenner Hamptons’ta Bebek Mavisi Bikini Giyiyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Kendall Jenner Hamptons'ta Bebek Mavisi Bikini Giyiyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: AM/SplashNews.com

Kendall Jenner bronzluğu üzerinde çalışıyor. 25 yaşındaki model, 3 Temmuz Pazar günü Hamptons’da bebek mavisi bikinisini sallarken cızırtılı bir selfie yayınladı. işlemeli ve alt kısmında küçük bir gül detayı var. Yüzünü içermeyen fotoğrafta sadece bir plaj havlusu ve bir kitap görülebiliyordu.

Kardashianlar on Hulu yıldızı ile The Hamptons, NY’de Devin Booker, 25. İkilinin, iki yıldan biraz fazla bir süre çıktıktan sonra Haziran 2022’nin sonlarında ayrıldığı bildirildi, ancak ilişkilerin son seyahatleriyle düzeliyor gibi görünüyor. Kendall ve Phoenix Suns yıldızı, 1 Temmuz’da McNamara’nın Bridgehampton’daki likör dükkanında kendi 818 tekilası ve bir kasa Whispering Angel rosé şarabı da dahil olmak üzere erzak yüklerken görüldü. Çift, alışveriş yapmak için siyah SUV ile 17:00 EST’ye geldi ve bir kaynak, “PDA olmadığını, ancak ikisinin de harika bir ruh hali içinde göründüğünü” belirtti.

Bildirilen bölünmeden sadece birkaç gün sonra, podyum yıldızı Malibu’da Soho House’un ultra özel plaj konumunda Devin ile görüldü. İkili, 26 Haziran’da sadece üyelere açık olan kulüpte yemek yerken, görünüşe göre mütevazı kalmak için güneş gözlüğü taktı.

Kendall Jenner Hamptons'ta Bebek Mavisi Bikini Giyiyor: Fotoğraf – Hollywood Life
Kendall Jenner, önceki bir kaçamak için turuncu bir bikini üstü sallıyor. (AM/SplashNews.com)

HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK Kendall’ın bölünmeyi başlattığını, Devin’in ilişki konusunda kendisi kadar “ciddi olmadığını” hissettiğini bildirdi – özellikle de onu kız kardeşiyle randevusu olarak aldıktan sonra Kourtney Kardashian‘ın düğünü Portofino, İtalya’da. NBA oyuncusu şimdi süper modeli geri kazanmak için “elinden gelen her şeyi” yapıyor ve hatta aklında teklif var.

“Evini çiçeklerle doldurdu ve onu Malibu’daki SoHo House’a götürdü, yeni tanışmışlar gibi ona kur yapmaya geri döndü. Görünüşe göre ondan ayrılması gerçek bir uyandırma çağrısıydı. Bunu oyun oynamak ya da kafasını karıştırmak için yapmadı ama kesinlikle dikkatini çekti,” dedi içeriden biri HL’ye. “Onun dünyasındaki birçok insan, onu kaybetmek istemediği için soruyu soracağını tahmin ediyor” diye eklediler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/04/kendall-jenner-baby-blue-bikini-hamptons-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir