Kendall Jenner, Hailey Bieber ve Camila Morrone Kızlar Gecesinin Keyfini Çıkarıyor


Camila Morrone bekar hayatı kazıyor.

Modelin oyuncudan ayrılmasının ardından Leonardo DiCaprio, Morrone kasabada arkadaşlarıyla takılırken görüldü. 6 Eylül’de Morrone, kızlar gecesi için dışarı çıktı. Kendall Jenner ve Hailey Bieber.

Brentwood, California’daki bir suşi restoranında akşam yemeğinden çıkarken yüksek moda modelleri gülümseyerek fotoğraflandı.Üçlü, Morrone sallanan hafif yıkanmış kot pantolon ve kahverengi, düğmeli bir ceket ile rahat bir şekilde giyindi. Jenner, uzun kollu siyah bir üst ile zeytin yeşili bir etek tercih ederken, Bieber kot şort ve büyük boy bir bomber ceket giydi.

Yıldızlar bir süredir arkadaş ve geçmişte birlikte çalıştılar, hatta yıllar boyunca aynı defilelerde yürüdüler. Kendall ve Camila, Hailey’nin 2019 düğününe katıldılar. Justin Bieber.

Bu günlerde, Morrone, o da katıldığı için ayrılığın onu üzmesine izin vermiyor gibi görünüyor. Kaia Gerber’in 3 Eylül’de Los Angeles’taki Offsunset’te 21. doğum günü partisi Morrone ve Gerber, Instagram Hikayelerine yükledikleri fotoğraflarda dans ederken ve gülümserken görüldü.

Morrone, spagetti kayışları olan şık, siyah bir slip elbiseyi salladı ve ayrılık sonrası yeni saçaklı kaküllerini gösterdi. Gerber, pantolonu soyulmuş siyah deri bir ceket giydi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345268/camila-morrone-grabs-sushi-with-kendall-jenner-and-hailey-bieber-following-leonardo-dicaprio-split?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir