Kendall Jenner Geceleri Kaygıyı Nasıl Önlediğini Paylaşıyor


Kendall, çoğu zaman kontrolünün dışında olan durumlar için kendini endişeli bulduğunu belirtti. “Bir şey planladığım gibi gitmezse, çıldırırım,” diye devam etti. “Bazı günler sadece bir çiftlikte yaşamak, kimseyle konuşmamak ve hiçliğin ortasında var olmak istiyorum.”

“Zayıflayıcı kaygı”dan muzdarip olduğunu açıklayan Kendall, verdiği mücadelenin uykusu üzerindeki doğrudan etkisini de paylaştı.

“Gecenin ortasında tam anlamıyla panik ataklarla uyanıyorum” diye devam etti. “Nereden başlayayım ki? Her şey o kadar korkunç ki, tek bir şey söylemek zor.”

Kız kardeşleriyle birlikte televizyonda rol almanın yanı sıra, podyum ve baskı modeli olarak kayda değer bir kariyere de sahip olan Kendall, moda 2021’de başka bir stres katmanı ekledi. “Bence aşırı çalışmak ve şu an içinde bulunduğum durumda olmak, bir şekilde her şeyi kontrolden çıkardı” dedi. “Kalbimin iflas ettiğini ve nefes alamadığımı ve birinin bana yardım etmesine ihtiyacım olduğu için hastaneye kaldırılmam gerektiğini hissettiğim zamanlar oldu. Bazen öldüğümü düşünüyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1342927/kendall-jenner-shares-how-she-prevents-anxiety-from-keeping-her-up-at-night?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir