Kendall Jenner Fotoğraf Çekimi İçin Siyah Bikini Üstü ve Beyaz Şortla Sallandı – Hollywood Life


Kendall Jenner Fotoğraf Çekimi İçin Siyah Bikini Üstü ve Beyaz Şortla Sallandı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: BENS / BACKGRID

Kendall Jenner, 27, yeni bir fotoğraf çekimi yaptı ve o günün kamera arkası fotoğraflarında inanılmaz görünüyordu. Model, bir kamera önünde ve bir plaj alanında su kenarında dururken çeşitli pozlar verirken, açık siyah düğmeli bir üst ve beyaz şortun altına siyah bir bikini üstü giydi. Saçlarını açık bırakmış ve siyah bir kuşakla görünümünü tamamlamıştı.

Kendall Jenner
Kendall yeni fotoğraf çekimi sırasında. (BENS / ARKA IZGARA)

Kendall, son fotoğraf çekimiyle dikkat çekmeden önce, bir Miu Miu kampanyasından unutulmaz fotoğraflarla manşetlere girdi. Bir anlık fotoğrafta, diz boyu siyah beyaz bir etek ve siyah botlarla siyah bralet bir üst giymişti. Bir başkası, gri bir blazerin altına koyu gri bir kot bralet üstü ve botlarla topuklu sandaletler arası siyah ayakkabılarla uyumlu bir eteği salladığını gösteriyordu.

Kendall Jenner
Fotoğraf çekimi sırasında Kendall’ın başka bir fotoğrafı. (BENS / ARKA IZGARA)

Kendall, birkaç hafta önce giydiği kıyafetle de dikkatleri üzerine çekmişti. Lori Harveydoğum günü partisi. Koyu turuncu bir çiçek detayı içeren balıkçı yaka üst kısmı olan uzun siyah şeffaf kolsuz bir elbiseydi. Saçlarını yüzünün yanlarından aşağı iki gevşek tutamla geriye ve yukarıya toplamıştı ve görünümünü siyah sandalet tarzı ayakkabılar ve uyumlu oje ile tamamlamıştı.

Kendall fotoğraf çektirmek veya yıldızlarla dolu etkinliklere katılmakla meşgul olmadığı zamanlarda fotoğraf çekiyor. Güzellik son zamanlarda aldı instagram paylaşmak muhteşem bir fotoğraf Malibu, CA’da gün batımına benzeyen bir görüntü. Fotoğraf, inanılmaz fotoğrafa iltifat eden takipçilerden çok sayıda yanıt aldı.

Kendall sadece poz verme ve destansı fotoğraflar çekme konusunda harika değil. Geçenlerde ayrılan düşkün kız kardeş Devin Booker, ihtiyacı olan aile üyelerini teselli etmekte de harika. Geçenlerde bir kaynak bize küçük kardeşi için orada olduğunu söyledi. Kylie jenner tekrar tekrar erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra büyük bir şekilde Travis Scott. Kaynak EXCLUSIVELY, “Kendall ve Kylie’nin kardeşlik bağı, her ikisinin de yaşadığı zorlu ayrılıklar nedeniyle son birkaç ayda güçlendi” dedi. HollywoodYaşamı. “Onlar birbirlerinin kayaları ve bazen de üzerinde ağlanacak omuzlardı ve hala da öyleler.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/28/kendall-jenner-black-bikini-top-white-shorts-beach-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir