Kendall Jenner, Devin Booker’dan Ayrıldıktan Sonra Neler Yaptı?


Kendall, arkadaşının yeni müziğini sergilemenin yanı sıra, ayrılıktan sonra uzaya olan ilgiyi de benimsiyor gibi görünüyor. 23 Haziran’da yeniden paylaştı Instagram gönderisi NASA’dan Uranüs ve Neptün gezegenlerinin neden farklı renkler olduğu konusunda, kısmen “Her iki gezegenin de yoğun bir pus katmanı var, ancak yeni araştırmalar Uranüs’ün (ilk görüntü) daha kalın bir katmana sahip olduğunu gösteriyor.” Belki de sadece biraz alana ihtiyacı var?

Ayrıca 26 yaşındaki yıldız için dinlenme ve rahatlamanın yıldızlara yazıldığı görülüyor. Birkaç hafta önce, Kendall en sevdiği etkinliklerinden birkaçını paylaşmak için paylaştı. “Daha hazır ol ve sessiz ol aklım,” doğa yürüyüşleri, meditasyon, günlük tutma ve organizasyon dahil.

6 Haziran’da, “Son birkaç gündür biraz boş zamanım oldu ve bazen kendimi toparlamakta zorlanıyorum,” diye yazdı 6 Haziran’da “dışarıya çıkın, yeni bir hobi edinin, sevdiğiniz birine sarılın, yüzünüzden bir gülümseme eksik olmasın. ! harika bir şey sana geliyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335614/what-kendall-jenner-has-been-up-to-after-breakup-from-devin-booker?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel