Kendall Jenner, Devin Booker ile Randevu Gecesinde Dalma Üstü Giyiyor – Hollywood Life


Kendall Jenner, Devin Booker ile Randevu Gecesinde Dalma Üstü Giyiyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: GIO/ROGER / BACKGRID

Kendall Jenner26 ve Devin Booker, 25, birlikte yaptıkları son gezide ilişkilerinin güçlü olduğunu bir kez daha kanıtladı. Model ve basketbolcu, Cumartesi gecesi Los Angeles’taki Catch restoranından çıkarken fotoğraflandı ve eski modelin epik siyah dalgalı bluzu unutulmazdı. Siyah deri pantolonla kombinledi ve saçları döküldüğü için hafif desenli topuklu ayakkabılar ekledi ve sevgilisine yakın durdu.

Kendall Jenner, Devin Booker
Kendall Jenner ve Devin Booker Cumartesi günü randevu gecelerinde. (GIO/ROGER / ARKA GRİD)

Devin uzun kollu beyaz bir bluz giyiyordu. yöntem adam Önde grafik baskılı, bol mavi kot pantolon ve beyaz yüksek top spor ayakkabı. Bu çene bölgesinde biraz sakal vardı ve Kendall’ın önünde yürürken rahat görünüyordu. Muhabbet kuşları gecenin tadını çıkarırken kameralara pek dikkat etmediler.

Kendall ve Devin’in son çıkışı, Kendall’ın Instagram’da paylaştığı bir fotoğrafta göründüklerinde aradan sonra tekrar bir araya geldiklerini doğrulamalarından sadece birkaç hafta sonra geldi. Fotoğrafta, koyu saçlı güzel, dışarıda bir verandada birlikte vakit geçirirken ve önlerine bakarken, yakışıklının kucağında oturuyordu. Kendall da beyaz bir tişört ve bikini altı giydiği için şişeden su içiyordu.

Kendall Jenner, Devin Booker
Kendall Jenner ve Devin Booker önceki bir gezi sırasında yürüyüş yaparken. (Broadimage/Shutterstock)

Ondan önce, 4 Temmuz tatili civarında The Hamptons’ta da görüldüler. Bildirildiğine göre Bridgehampton’ın McNamara’nın içki dükkanından alışveriş yaptılar ve PDA olmamasına rağmen, Haziran ayında bildirilen bir ayrılıktan sonra bir süre birlikte görülmedikleri için uzlaşma söylentilerine yol açtı. Kaynak, “PDA yoktu, ancak ikisi de harika bir ruh halinde görünüyordu” dedi. Bize Haftalık. “İçki dükkanındaki insanların şaka yaptığı kendi 818 Tekila’sından bir şişe alıyorlardı”.

Kendall, Devin’le yaptığı hangout’lara dikkat çekmediğinde, bunu aile hangout’larında yapıyor. Geçenlerde kız kardeşiyle yemeğe çıkarken görüldü Kylie jenner ve arkadaş Fai Khadra Wally’nin Brentwood, CA’daki restoranında. Devin ile yaptığı son gezi gibi, Kylie’nin kendi uzun siyah elbisesiyle eşleşen şık siyah bir kıyafeti salladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/28/kendall-jenner-plunging-top-date-night-devin-booker-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir