Kendall Jenner Coachella’da Kanye West’in Yerine Geçen Haftayı Kutluyor – Hollywood Life


Kendall, The Weeknd’in Instagram gönderisine yaptığı yorumda, eski kayınbiraderi yerine müzik festivalinde manşet olacağını duyurdu.

Kendall Jenner, son birkaç prodüksiyonu sırasında Coachella müzik festivaline katıldı (salgın nedeniyle 2020 ve 2021’de ara verildi). Bu nedenle, modelin son dakika yetenek düzenlemeleriyle güncel kalması hayranlar için sürpriz değil. Ancak eski kayınbiraderi ile ilgili olanlar hakkında yorum yaptığında biraz şok edici gelebilir. Durum böyleyken Kanye Batı Coachella tavan döşemesinden çıkarıldı, sadece değiştirilecek Hafta sonu!

Kendall Jenner

“Kör Işıklar” 6 Mart Çarşamba günü iki hafta sonu etkinliğinin kapanış gecelerini devralacağını duyurmak için Instagram’a gittiğinde, Kendall yorum bölümünde dua eden eller emojisi ile tepki gösterdi. The Weeknd, Kanye’nin Grammy’leri de atladıktan sonra 4 Nisan Pazartesi günü efsanevi festivalden kaçmasının ardından haberi açıkladı. İlginç bir şekilde, Kanye onun yerine geçti. Travis Scott, Konserinde on kişinin öldüğü Astro World trajedisi meydana gelene kadar manşet olması planlanan.

Şubat ayında Kanye, ilk olarak Coachella’yı başka bir Coachella assolisti suçlayarak bir Instagram rantında bırakmakla tehdit etmişti. Billie Eilish, Astro World olayı üzerine Travis’e gölge düşürmekten. Kanye, Billie’nin Coachella’da “performans sergilemeden” önce özür dilemesi gerektiğini söyledi. Billie, Kanye’ye şöyle yanıt verdi: “Kelimenin tam anlamıyla travis hakkında hiçbir şey söylemedi. sadece bir hayrana yardım ediyordu.”

Bu arada, bazı hayranlar, Kanye’nin son zamanlarda eski sevgilisini taciz ettiği için Coachella’da başrol oynaması fikrine kızdılar. kim Kardashian yeni erkek arkadaşına korkunç tehditlerde bulunmak da dahil olmak üzere sosyal medyada Pete Davidson. Change.org’da Kanye’nin istifa etmesini isteyen bir dilekçe 50.000’den fazla imza aldı. Dilekçede, “Kanye’nin Kim, Pete ve diğerlerini bir yıldan fazla bir süredir taciz ettiğini, manipüle ettiğini ve incittiğini izledik” dedi. “Bunu özgürce yapmasına izin verilmesi saçma. Coachella (hala onunla çalışan diğer markalarla birlikte) kendilerinden utanmalı ve ona daha fazla platform vermemeli.” Belki Kendall, John Hancock’unu listeye eklemeye hazır olabilir!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/kendall-jenner-reacts-the-weeknd-replacing-kanye-west-coachella/

Yorum yapın