Kendall Jenner Coachella İçin Siyah Crop Top & Deri Pantolon Rocks – Hollywood Life


Kendall Jenner


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: HS/MEGA

Kendall Jenner26 yaşındaki , Cuma gecesi Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali’nde dikkatleri üzerine çekti! Model, büyük etkinliğe ablası ile geldi Kylie jenner siyah bir üst, siyah deri pantolon ve bot giyerken. Ayrıca açık renkli saçları yanlarında bir örgüyle aşağıda olduğu için bir yüz maskesini salladı.

Kendall Jenner Coachella İçin Siyah Crop Top & Deri Pantolon Rocks - Hollywood Life
Kendall Jenner, Coachella’da. (arka plan)

Kendall, etkinlikte kameralar tarafından fotoğraflanmasına ek olarak, Kylie’nin arabada otururken gülümsediği ve ablasının 818 Tequila markasını tutarken gülümsediği bir klip de dahil olmak üzere geceden bazı unutulmaz anları paylaşmak için Instagram hikayesine gitti. Beyaz bir bluz üzerine siyah deri bir ceket giymişti ve saçlarını aşağıda tutuyordu.

Ayakta müzik dinleyen kız kardeşlerin videoları internette dolaşmaya başladı ve harika vakit geçiriyor gibi görünüyorlardı. Bir noktada, Kendall bir şarkıya eşlik ediyor ve küçük kız kardeşi arkasından memnun bakarken başını sallıyordu. Kardeşler ayrıca özel bir performans sergilediler. Justin Bieber önceden ve hatta Justin’in karısıyla takıldım Hailey Baldwin.

Şenliklerden sonra kızlar eve gitti ve bir tavada ızgara peynir gibi görünen bir şey yaptılar. Hailey’nin sandviçi mutlu bir şekilde pişirdiği bir klip Kylie’nin Instagram hikayesinde ortaya çıktı ve hepsi yemek dolu eğlence için takılan bir grup arkadaş gibi görünüyordu.

Kylie ve Hailey ile geçirdiği geceden önce Kendall, Mayıs 2021’de ilk kez piyasaya sürülen 818 Tequila’nın tanıtımını yaptığı yeni fotoğraf ve videoda bikini altı dışında hiçbir şey giymediği için manşetlere çıktı. Göz alıcı bir fotoğrafta bir havuz kenarında takılıyordu ve elinde tutuyordu. bir elinde büyük bir içki şişesi, diğeriyle çıplak göğsünü kapatıyor. Gönderi çok sayıda yanıt aldı ve kanıtlandı Kardashianlar star hem stiliyle hem de iş kadını becerileriyle oyunun zirvesinde.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/16/kendall-jenner-crop-top-leather-pants-coachella-pics-video-kylie/

Yorum yapın