Kendall Jenner, Bu NSFW Özçekimlerinde Size Tatlı Rüyalar Diyor


Kendall Jenner Sadece “gece” demek istedim.

bu Kardashianlar 27 yaşındaki yıldız, 7 Şubat akşamı Instagram’da bir dizi cızırtılı özçekim göndererek yaralandı. Görüntüler, Kendall’ın yatak odasında siyah bir sütyen ve iç çamaşırı takımıyla durduğunu (küpeleri sayesinde biraz ışıltı eklendi) ve parmaklarını saçlarında gezdirdiğini gösteriyordu. Hepsi bu kadar değildi. Ayrıca üstsüz bir video için poz verdi ve kameraya çarparken koluyla göğsünü kapladı.

Ve kız kardeşleri, ısıyı yükseltmesi konusunda çılgına dönmeden edemediler. “Seksi anne f-ker” Khloe Kardashian yorumlarda yazdı. Katma Kylie jenner“Mükemmellik” ve araya girdi kim Kardashian“Aslında mükemmel.”

Kendall, Moda Haftası’nda podyumda sallanıyor ya da bikinili bir fotoğraf paylaşıyor olsun, kamera önünde tamamen rahat. 2015 Calvin Klein reklamında model arkadaşıyla iç çamaşırıyla poz verdiği zamanki gibi Joan Smalls ve bir top vardı.

Kendall, “Süper eğlenceliydi” dedi. WWD. “Her kız iç çamaşırıyla poz vermeyi sever. Bunu yapmak her zaman eğlencelidir. Joan’la yakınım ve ben ve tüm kızlarla arkadaşız.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364260/kendall-jenner-wishes-you-sweet-dreams-in-these-nsfw-selfies?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir