Kendall Jenner Beyzbol Şapkalı Mayosuz Güneşlenirken: Fotoğraf – Hollywood Life


Kendall Jenner 2018


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: IMP Özellikleri/SplashNews

Kendall Jenner yeni bekar bir kadın olarak güneşi içinize çekmeyi seviyor gibi görünüyor! 26 yaşındaki model, açık havada bronzlaştığını göstermek için 26 Haziran 2022’de resmi Instagram sayfasına gitti. Müstehcen fotoğrafta, bir mayodan vazgeçip yeşil bir beyzbol şapkası takmak dışında tamamen çıplak bir şekilde sallamaya karar verdi. Esmer bukleleri sırtının ortasına kadar uzanmış telefonunda gezinirken somon rengi bir havlunun üzerine karnının üstüne yattı. O şehvetli fotoğrafın altına basit bir gülümseyen emoji koymaya karar verdi.

Bu kendinden emin resim, basketbolcuyla kısa süre önce ayrılmasından kısa bir süre sonra geldi. Devin Booker. İkilinin iki yıllık özel bir romantizmi vardı, ancak Haziran 2022’de her şeyi iptal etmeye karar verdiler. Özel bir KAYNAK, çiftin neden devam etmediğini söyledi. HollywoodYaşam esas olarak Devin’in ilişkiyi Kendall kadar ciddiye almamasıyla ilgiliydi. Bununla birlikte, içeriden birine göre Devin, bölünmeden harap olmuş gibi görünüyor.

Kendall Jenner
Kendall Jenner (IMP Özellikleri/SplashNews)

Kaynak, “Devin her şey için çok üzgün ve kesinlikle daha ilerlemeye başlamadı” dedi. Kendall, ilişkiyi kendisi kadar ciddiye almadığını düşündüğü için ondan ayrıldı. Kendall, onu Kourtney’nin düğününe getirmenin gerçekten büyük bir mesele olduğunu hissetti ve süper romantik olacağını düşündü. Ama hiç de öyle olmadı ve aşkın ve romantik yönünden daha kopuk görünemezdi.”

İçeriden biri daha sonra Kourtney’nin düğününün, ikisinin gelecek planlarının birbiriyle uyumlu olup olmadığı hakkında düşünmesini sağlamaya başladığını açıkladı. Kaynak, “Şu anda evlenmek ve çocuk sahibi olmak istediği bir yerde olmasa da, sonunda istediğini bildiği bir şey” dedi. “Devin kesinlikle aynı fikirde değildi ve hayatta yapmak istediği daha çok şey olduğunu açıkladı. Bir ampul anı yaşadı ve harika bir koşuya sahip olmalarına rağmen nihayetinde istediği şeyin bu olmadığı gerçeğiyle uzlaşıyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/26/kendall-jenner-sunbathing-baseball-cap-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir