Kendall Jenner Başarısızlıktan Sonra Salatalık Dilimliyor – Hollywood Life


Kendall Jenner


Galeriyi görüntüle

Kendall Jenner mükemmel salatalık dilimini elde etme yolculuğundan vazgeçmiyor. 26 yaşındaki model, 27 Mayıs’ta Instagram Hikayesinde bir fotoğraf yayınladı (bkz. burada) bir salatalık ve renkli bir kesme tahtası üzerinde bir bıçak. Fotoğrafın altına “İşte yine başlıyoruz” yazdı.

Gönderi, Kendall’ın 12 Mayıs’taki bölümünde salatalık kesmeye çalıştığı ve başarısız olduğu bir klibin ardından yaklaşık iki hafta sonra geldi. Kardashianlar viral oldu. Kendall’ın annesiyle mutfakta olduğu an yaşandı. Kris Jenner, 66, evde. “Şefin sana atıştırmalık hazırlamasını ister misin?” Kris, bölümdeki en küçük ikinci kızına sordu. “Kendim yapıyorum. Biraz salatalık doğrayacağım. Oldukça kolay,” diye yanıtladı. Kendall daha sonra kendini kesmekten “korktuğunu” itiraf etti. Hatta kameralara girişimini yakınlaştırmamalarını söyledi. “Kesinlikle iyi bir kesici değilim,” diye itiraf etti.

Kendall Jenner
Kendall Jenner ‘Kardashians’ filminde salatalık kesmeye çalışıyor (Fotoğraf: Hulu)

İzleyiciler, Kendall’ın oldukça normal bir mutfak görevi yapma girişiminin komik olduğunu düşündü ve onu internette parçalara ayırdı. 818 Tequila’nın kurucusu, insanların trajik sahne hakkında internette ne kadar yaygara kopardığını gördü ve o anın fotoğrafını paylaşan bir Twitter kullanıcısına yanıt verdi ve “Kendall Jenner’ın kral salatalık kesmeye çalışması hayatımda gördüğüm en trajik şey. #TheKardashians’a hiç tanık olmadım.” Süper model, tweet atarak “Trajik” yazdı.

Kendall olumsuz sözlerden rahatsız olmamış gibi görünse de, ablası Khloe Kardashian, 37, viral an hakkında aslında oldukça üzgün olduğunu ortaya koydu. Ancak Kendall’a biraz sert sevgi verdiğini söyledi. “Ben, ‘Kendall, Tanrı adildir. Sen dünyanın en güzel insanısın. Vahşi görünen ayak parmakların var. Tanrı kutsasın. Ve af ** kral salatalık kesemezsiniz,'” diye hatırladı. Zayıf Değil Ama Şişman Değil olayın ardından podcast. “Dünya güzel. Çünkü o… nasıl bu kadar mükemmel olabilirsin? Mükemmel bir hayatı var, bu mükemmel köpeğe, o bir insan ceylanı, podyumda yürüyor, tüm bu harika şeyler. Büyük salatalık kesemez misin?” Good American kurucusu biraz sempati ile devam etti.

Kendall Jenner
Kendall Jenner podyumu sallıyor (Fotoğraf: Laurent VU/SIPA/Shutterstock)

2020’de Kendall yemek yapmayı sevmekten bahsetti ancak yemek pişirme becerilerini tam olarak tanımlamadı. “Ben ve arkadaşlarım birlikte yemek yapmayı severiz ama biz daha deneyseliz,” diye fısıldadı. Kozmopolitan. “Yine de onu daha fazla keşfetmem gerekiyor, açmam gereken çok fazla yemek kitabım var. Yemek yapmayı çok tedavi edici buluyorum ve genellikle telefon ya da TV dışında bir şeyin kafamı meşgul etmesine izin vermekten keyif alıyorum.” Görünüşe göre o yemek kitaplarından birini açmayı denemek isteyebilir!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/kendall-jenner-slices-cucumber-after-fail/

Yorum yapın

SMM Panel