Kendall Jenner, 2 Yıl Çıktıktan Sonra Devin Booker’dan Neden Ayrıldı?


Kendall Jenner, 2 Yıl Çıktıktan Sonra Devin Booker'dan Neden Ayrıldı?


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Angelillo/UPI/Shutterstock

ani ölümü Kendall Jenner ve Devin Booker’ın ilişki, KarJenner stans dünyasında bir şok dalgası gönderdi. 26 yaşındaki manken ve 25 yaşındaki NBA süperstarı sevgilisi, iki yıllık çok özel romantizmini sessizce sonlandırdı ve söylentiler bol olduğu için hayranlar, eski çift arasında tam olarak ne olduğunu bilmek istiyor. Neyse ki, ÖZEL bir kaynak verdi HollywoodYaşam 411 ve Kendall, Devin’in aşk eşleşmeleri konusunda “olduğu kadar ciddi” olmadığı için iptal etmiş gibi görünüyor.

Kendall Jenner
Devin Booker ve Kendall Jenner, realite yıldızının ‘ampul anı’ yaşamasından sonra artık birlikte değiller. (John Angelillo/UPI/Shutterstock)

şeytan Her şey için çok üzgün ve kesinlikle daha ilerlemeye başlamadı bile” diye başladı kaynak. “Kendal İlişkiyi kendisi kadar ciddiye almadığını düşündüğü için ondan ayrıldı. Kendal Onu Kourtney’nin düğününe getirmenin gerçekten büyük bir mesele olduğunu hissetti ve süper romantik olacağını düşündü. Ama hiç de öyle olmadı ve aşkın ve romantik yönünden daha kopuk görünemezdi.”

İçeriden biri, Devin’in düğünde eylemlerinin “gerçek bir göz açıcı” olduğunu söylemeye devam etti. Kendal.” Ayrıca, “kariyeri ve profesyonel olarak nereye gittiğini gördüğü” ile ilgili olan gelecek yaşam planlarını da detaylandırdı, ancak Kendall’ı içermiyor gibiydi. “EKaynak, şu anda evlenmek ve çocuk sahibi olmak istediği bir yerde olmamasına rağmen, aynı zamanda sonunda istediğini bildiği bir şey” dedi. “şeytan açıkça aynı sayfada değildi ve hayatta yapmak istediği daha çok şey olduğunu açıkladı. Bir ampul anı yaşadı ve harika bir koşuya sahip olmalarına rağmen nihayetinde istediği şeyin bu olmadığı gerçeğiyle uzlaşıyor.”

Kendall’ın çocukları olduğundan bahsetmişken, başka bir kaynak ÖZEL HollywoodLife’a konunun ayrılık sırasında devreye girdiğini söyledi. “Kendal seviyor mu şeytan, ancak birbirlerine karşı hisleri ve bir ilişkiden nihayetinde ne istedikleri konusunda aynı sayfada olduklarını hissetmiyor. Hepsi Kendalkız kardeşlerinin (ve hatta erkek kardeşi Rob’un) şimdi çocukları var ve Kendal hala oraya yakın bile olmayan tek kişi. Bu sadece biraz tuhaf biri gibi hissetmesini sağlıyor. Annesi ve kız kardeşleri ona sürekli ‘Peki ne zaman çocuk sahibi olacaksın?’ diye soruyorlar. Cevabı hep aynı, o da bilmiyor.”

Üçüncü bir kaynak HollywoodLife’a, profesyonel yaşamlarının çok az ortak noktası olduğu için Kendall ve Devin’in ayrıldığını ÖZEL bir şekilde verdi. İçeriden biri, “Onların dünyaları farklı,” diye açıkladı. “Fotoğrafçılar ve güzellik uzmanlarıyla çevrili bir modelleme balonunda yaşıyor. şeytanGünleri spor salonunda, antrenmanda ve/veya maça hazırlanmakla geçiyor. Sezon dışında, sezona hazırlanıyor. Üstüne üstlük, genellikle aynı durumda bile değiller. Bütün bunlar, tabiri caizse, mükemmel bir fırtına yaratır.”

Bu arada, Kendall ve Devin, kaynağa göre şu anda başka kimseyle görüşmüyor ve Kendall, “istediği herhangi bir erkeğe sahip olabileceğini” bilse de, bölünme daha çok Devin’in istemekle ilgiliydi. oveya eksikliği. “Kendal istediği herhangi bir erkeğe sahip olabilirdi ve o bunu biliyor. Sürekli olarak vuruluyor ve artık neredeyse onu aşamaz bile. Ne zaman geri çekilmesi gerektiğini biliyor ve bunu kimseye söylemekten korkmuyor. Onun için, yaklaşık şeytan sahip olduğunun farkına varmaktır.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/kendall-jenner-devin-booker-split-details/

Yorum yapın

SMM Panel