Kenan Thompson, Zendaya’nın Emmy Ödülleri’ndeki Yaşı Leonardo DiCaprio Hakkında Şakalar Yapıyor – Hollywood Life


Kenan Thompson Leonardo DiCaprio Emmy Ödülleri 2022


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Phil McCarten/Invision/AP/Stephen Lovekin/Shutterstock

Kenan Thompson 74. Emmy Ödülleri’ne ev sahipliği yapan konseri için komediyi yumuşatmadı. bu Cumartesi gecesi canlı 44 yaşındaki yıldız, bir monolog sırasında Leonardo DiCaprio’ya şakacı bir bakış attı ve Zendaya! “Zendaya 26 yaşına yeni bastı” komik bir şekilde esprili. 26 Hollywood’da tuhaf bir yaş. Bir lise öğrencisini oynayacak kadar genç ama Leonardo DiCaprio ile çıkmak için çok yaşlı.”

Kenan Thompson Leonardo DiCaprio Emmy Ödülleri 2022
Kenan Thompson ve Leonardo DiCaprio (Phil McCarten/Invision/AP/Stephen Lovekin/Shutterstock)

bu öfori güzellik ellerini birbirine bağlayarak ve kahkahalarla iki büklüm olurken yüzünü kapatarak tepki verdi. Seyirci, böylesine müstehcen bir şaka için tahmin edilebilir bir şekilde patladı, ancak kesinlikle bir alışkanlıktan bahsediyor. Titanik 25 yaşındaki sevgilisinden yeni ayrılan yıldız, Camila Morrone, dört yıllık flörtün ardından. Leo’nun etkileyici flört tarihi modelleri de içerir Gisele Bündchen, Erin Heatherton, Kelly Rohrbach, Toni Garnn, Bar Rafaeli, Naomi Campbell, ve Amber Valetta, diğerleri arasında. Ayrıca çarpıcı oyuncularla çıktı. blake canlı ve Kristen Zang. Zendaya şu anda onunla çıkıyor Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok yardımcı yıldız Tom Hollanda26.

Mevcut spekülasyonlar, Leo’nun süper modelle bir ilişki düşünmesine neden oldu Gigi Hadid, 27, bu kesinlikle 25’in Leo için çok yaşlı olduğu teorisine bir terslik katar. Leo’nun eski sevgilisi Camila ise yaşın bir faktör olmaması gerektiğine inanıyor. “Hollywood’da – ve dünya tarihinde – insanların büyük yaş farklarına sahip olduğu pek çok ilişki var” dedi. Los Angeles Times Aralık 2019’da. “Bence herkes çıkmak istediği kişiyle çıkabilmeli.”

Zendaya Emmy Ödülleri'nde 2022
Zendaya, Los Angeles’taki Emmy Ödülleri 2022’ye geldi (Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock)

Ayrıca, itibarının aktörle olan ilişkisine bu kadar dayanmasının “sinir bozucu” olduğunu da kaydetti. Yayına, “Kiminle çıktığının yanı sıra her zaman bir kimlik olması gerektiğini hissediyorum” dedi. “Derneği anlıyorum, ancak bunun kaybolmaya devam edeceğinden ve daha az sohbet olacağından eminim.”

Kenan’ın televizyondaki en büyük geceye ev sahipliği yapması, Ice-T gibi giyindiği uzun bir müzikal numarayı içeriyordu ve Game of Thrones simge Daenerys Targaryen.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/12/kenan-thompson-teases-zendaya-too-old-leonardo-dicaprio-emmys/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir