Kenan Thompson, SNL’de Çalışan Tüm Eskizler Üzerine


New York’tan canlı, bu…Earboy ve Pizza Face?

Kenan Thompson20. sezonuna giren Cumartesi gecesi canlı Efsanevi eskiz şovu 1 Ekim’de NBC’de gösterime girdiğinde, aslında eskiz komedi oyununda daha da uzun süredir var.

Thompson, Nickelodeon skeç komedi dizisine başladı Hepsigibi isimlerin yanı sıra 1994 yılında prömiyeri yapılan Amanda Bynes, Lori Beth Denberg ve Kel Mitchellve yol boyunca bazı silinmez karakterler yarattı.

Peki Thompson hangi eskizlerin üzerinde gerçekten çalışabileceğini düşünüyor? Cumartesi gecesi canlıbunca yıl sonra mı?

“Pierre Escargot’un işe yarayabileceğini hissediyorum, anlıyor musun?” söyledi Haftalık eğlence 23 Eylül. “Yerden kaymış olsa bile [Weekend] Küvette masa ya da onun gibi bir şeyi güncelleyin ya da onun gibi bir şey. Bu komik olabilir.”

Thompson’ın beş sezon boyunca en unutulmazlarından biri haline gelen “Pierre Escargot ile Gündelik Fransız” eskizlerinde Hepsiyağmurluk giyerek küvette oturur, sahte bir Fransızcayla aptalca sözler söyler ve sonra bunları İngilizce’ye çevirirdi.

Ve elbette Thompson, en ikonik eskizlerinden birinin tercüme edilmesini umuyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347746/kenan-thompson-reveals-the-all-that-sketches-he-thinks-could-work-on-saturday-night-live?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir