Kenan Thompson – Hollywood Hayatı


Kenan Thompson Emmy Ödülleri 2022


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Kenan Thompson menzilini ünlü ses sahnelerinin ötesine genişletti Cumartesi gecesi canlı 12 Eylül Pazartesi günü, komedyen 2022 Emmy Ödülleri’ne ev sahipliği yaptı. Ve açılışı bundan daha yerinde olamazdı! 44 yaşındaki yeni bekar komik adam, sahneye bir TV tema şarkılarının karışıklığı haraç ödemek Arkadaşlar, Hukuk ve Düzen ve Brady Bunch. Ve genişletilmiş sayıda yedek dansçılarla birlikte dans etti – gerçekten de hareketleri bozdu. Yasa ve Düzen parçayı sallarken parçayı bitirmek için birkaç kez gardırobunu değiştirmek ve Game of Thrones Dany peruk ve zırh. Elinde şemsiyeyle ünlü tema şarkısında dans ederek Friends’e de başını salladı.

Kenan Thompson Emmy Ödülleri 2022
Kenan Thompson (Shutterstock)

bu SNL Mainstay’ın dönüm noktası niteliğindeki ev sahipliği işi kesinlikle bir kariyer vurgusu. ve göre İNSANLAR dergisinde, rolü üstleniyor – ikonik etkinlik sırasında 16 gardırop değişikliği yapma planıyla! Çıkışa “16 kıyafet yapmak istiyorum ve aynı anda hem konuştuğum hem de kıyafet değiştirdiğim yerde çalışmasını istiyorum” dedi.

Ve son zamanlarda ayrı yaşadığı 11 yıllık karısından ayrılmasına izin vermiyor. Christina Evangeline, 33, Nisan ayında, inanılmaz bir ruh halinde ve ev sahipliği fırsatı için heyecanlı görünüyor. “Çok sevindi ve şaşırdı” İNSANLAR bildirildi, ancak yine de bir karara varmak biraz zaman aldı. “Bu meydan okumaya tamamen hazırım ve bu konuda harika hissediyorum” dedi.

Bunun ötesinde, kıdemli komedyen, deneyiminin bu özel, çok yüksek profilli işe öncülük ettiğini düşünüyor. “Garip bir şekilde, hayatta, gelecekte bir şey için ya da her ne olursa olsun eğitim aldığınızı bile bilmeden bir şeyler için eğitim aldığınızı hissediyorum” dedi. “Bir barındırma görevinin nasıl görünebileceğiyle ilgili olabilecek tüm bu deneyime sahibim. Yani kısmet falan bilmiyorum ama kesinlikle iyi hazırlanmışım.”

İyi hazırlanmış bir yetersizliktir – Emmy Ödüllerini onunla açtı. Kate McKinnon 2018’de söyledi ve Hollywood Muhabiri 9 Eylül’de kariyerindeki en unutulmaz anları arasındaydı. Yayına “Birkaç tane olduğu için kutsandım” dedi. “2018’de Kate McKinnon ile Emmy Ödülleri’ni açarak en uzun süre kalan SNL oyuncu kadrosu ve rezervasyon Hepsi – Hiçbirini hafife almıyorum. Bir şey elde etmeden önceki günleri hala hatırlıyorum ve bok biraz kasvetli görünüyordu.

Kenan iki kız babasıdır. Gürcistan7 ve Gianna, 3, eski Christina ile. Kuşkusuz, babalarının büyük gecesini kutluyorlar – olabildiğince “kasvetli” olmaktan uzak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/12/kenan-thompson-emmys-opening-number/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir