Kelsea Ballerini’nin Gardırop Arızası Monsters Inc Deja Vu’dur


Kelsea Balerini‘ın gardırobunun arızalanmasına tepkisi tam oldu!

Onun ortasında olan country şarkıcısı Kalp Önce turnesi, Milwaukee, Wis’de konserin ortasında sahnedeyken hayranlar onun kıyafetinde bir terslik olduğunu fark etti. Kelsea “Sorun ne?” diye sordu. seyircilerin “Çorap var!”

“Blindside” sanatçısının ışıltılı, altın renkli püsküllü ceketine iliştirilmiş olanın bilek uzunluğunda siyah ve gri bir çorap olduğu ortaya çıktı. “Kendimi Sully gibi hissediyorum. Canavarlar inc.,” diye konsere gidenlere haykırdı. “Ceketimde bir çorap var. Beyler, şimdiye kadar gördüğünüz en az havalı insanım, ama şimdi, şimdi kendimi anlıyorum Canavarlar inc.”

Bahsettiği sahneye gelince, bir canavar kürküne beyaz bir çorap iliştirilmiş bir insanı korkutmaktan geri döner.

İlişkilendirilebilir anı Instagram’da yayınlayan Kelsea, altyazı yazdı 12 Mart videosu“Bu şovlarda neler olabileceğini gerçekten asla bilemezsiniz”, video okuma metni ile “utançtan şaka yapar.”

Ancak Kelsea, gardırop arızasını adım adım aldı, ruh halini bozmasına izin vermedi, ondan çıktı. Cumartesi gecesi canlı performans iki gece önce. 29 yaşındaki desteklemek için katılımda? Erkek arkadaş Stokes’u kovala.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368067/kelsea-ballerini's-wardrobe-malfunction-is-straight-out-of-lessigreatermonsters-inc.lessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir