Kelsea Ballerini ve Chase Stokes PDA Havaalanında: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kelsea Ballerini ve Chase Stokes PDA Havaalanında: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: JA/Elizabeth Goodenough/Everett Koleksiyonu

Kelsea Balerini ve Dış bankalar yıldız Stokes’u kovala ateşli aşklarını halka taşıdı! 29 yaşındaki country şarkıcısı ve 30 yaşındaki aktör, 29 Ocak Pazar günü Los Angeles havaalanına indiklerinde ellerini birbirlerinden çekemediler. İlişkilerini bir hafta önce doğrulayan sevimli çift görüntülendi. tarafından sağlanan fotoğraflarda PDA’da paketleme TMZ. Kelsea, kamuflaj kot ceketi giymiş olan Chase’e kollarını dolarken beyaz polis üstü ve kamuflaj tozluklarını salladı. Ne kadar tatlı!

Kelsea Ballerini ve Chase Stokes PDA Havaalanında: Fotoğraflar – Hollywood Life
Kelsea Ballerini, Ocak 2023’te LAX’te Chase Stokes ile PDA’da toplandı. (JA/Everett Koleksiyonu)

Her iki yıldız da ilk başta filizlenen romantizm konusunda nispeten sessiz olsa da, Sunday Funday kesinlikle dünyanın bunu bilmesine hazır olduklarını kanıtladı. Chase bir çırpıda başını Kelsea’nın omzuna yaslarken onu bir ayı kucağına sımsıkı sardı. Başka bir fotoğrafta, yakışıklı beyefendi ona sevgiyle bakarken “Peter Pan” hit yapımcısıyla derin bir sohbete dalmıştı. Birkaç gün önce Nashville’deki rahat randevu gecelerinin ardından çiftin kesinlikle senkronize olduğu ortaya çıktı.

İçinde video Nashville gezisinden Kelsea ve Chase, en şirin çift ödülü için başka bir tartışma yaptı. Robert’s Western World’de barın yanında birbirlerine fısıldayan ikili, bir kez daha patilerini birbirinden çekemedi. Klibin sonunda, Chase çok romantik bir hareketle elini Kelsea’nın elinin üzerine bile koydu.

Kelsea Ballerini ve Chase Stokes PDA Havaalanında: Fotoğraflar – Hollywood Life
Chase Stokes, Ocak 2023’te LAX’te Kelsea Ballerini ile görüldü. (Elizabeth Goodenough/Everett Koleksiyonu)

Ateşli yeni çift, ilk olarak Ocak ayının başında Ulusal Şampiyona futbol maçına katılırken aşk söylentilerini ateşledi. Chase, o sırada kendisinin ve Kelsea’nın tribünlerde kucaklaştığı bir fotoğrafını paylaşmak için Instagram’a gitti. Kelsea, Chase’i de kendi hesabından etiketledi. instagram büyük maçtan kareler

Country yıldızı eşinden ayrıldı, morgan evansKelsea, Aralık 2022’de verdiği bir röportajda, “Günün sonunda, bir şeylerin doğru olmadığını bilirseniz ve kalırsanız, bu çok büyük bir kötülük ve kendinize leke sürmektir,” dedi. “Hissetmeyi reddettiğim bir şey [is shame]. Beni bunun için yargıla, tamam. Bu senin suçun.” Bu arada, Chase ve onun Dış bankalar ortak yıldız, Madelyn Clinekısa süreli aşklarını 2021’de sonlandırdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/kelsea-ballerini-chase-stokes-pda-airport-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir