Kelsea Ballerini ve Chase Stokes Neden Aşk Söylentilerini Ateşliyor?


benziyor Kelsea Balerini 2023’te önce kalbiyle liderlik ediyor.

Şimdi tüm gözler country şarkıcısında ve Dış bankalar yıldız Stokes’u kovala çift, 9 Ocak’ta Los Angeles yakınlarındaki SoFi Stadyumu’ndaki Kolej Futbolu Ulusal Şampiyonası Maçına katılırken görüldükten sonra.

bir Instagram gönderisi 13 Ocak’tan itibaren Chase, tribünlerde Kelsea ile kucaklaşırken görüldüğü bir futbol maçı da dahil olmak üzere son birkaç haftanın “küçük bir özetini” paylaştı. Kötülüğü görmeyen bir maymun emojisi bırakmadan önce yorum bölümüne “Git vols,” yazdı.

Ayrıca Raising Cane’s Chicken Fingers CEO’su Todd Graves bir fotoğraf paylaştı twitter Kelsea ve Chase, oyunun kol kola tadını çıkarırken, aralarında birkaç tanıdık yüz daha var: Dylan Sprouse, Nuh Beck, YG ve dahası.

Fotoğraflar ortaya çıkar çıkmaz hayranlar, bu çiftin sadece arkadaş mı yoksa daha fazlası mı olduğunu anlamak için daha fazla ipucu aramaya başladı. Görünüşe göre Chase ve Kelsea, Instagram’da birbirlerini takip ediyor gibi görünüyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361452/kelsea-ballerini-and-chase-stokes-spark-romance-rumors-with-intimate-photos?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir