Kelsea Ballerini Taylor Swift’in ‘Eras’ Turu Hakkında Soru Sormak İçin Konseri Durdurdu – Hollywood Life


Kelsea Ballerini Taylor Swift'in 'Eras' Turu Hakkında Soru Sormak İçin Konseri Durdurdu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Mark Humphrey/AP/Shutterstock

Kelsea Balerini her zaman ve sonsuza dek bir Swiftie olduğunu kanıtladı! 29 yaşındaki country yıldızı, hayranlarına neler olup bittiğini sormak için kendi Detroit konserine ara verdi. Taylor Swift’2.000 mil uzakta Glendale, Arizona’da canlı yayınlanacak olan “The Eras Tour”! “Sadece bir sorum var. 17 Mart Cuma günü çekilen ve TikTok’ta paylaşılan bir videoda, “Bundan sonra duracağım ama tek bir sorum var” dedi. “O… şarkı listesinde ‘Zalim Yaz’ mı var?” daha sonra 2019’ların viral hitine atıfta bulunarak sordu Sevgili.

@dariaroseee_

#hardrockac #hardrock #kelseaballerini #kalpöncetur #tstheerastour #KB #kelseab #acımasızyaz #sevgiliv #sevgili #taylorswift #hızlı #swifttok #dariaroseee_ #fyp

♬ orijinal ses – Daria Bensinger

Kelsea, sahnede parlak altın rengi bir elbise giyerken ve aynı zamanda çok önemli bir enstrümanı tutarken şaşkına döndü: gitarı. Hayranlar ona tezahürat yaparken, görünüşe göre ona kesim yapan parçaya “evet” verdi. “Oldu?!” “Peter Pan” şarkıcısı daha sonra havaya bir öpücük gönderirken cevap verdi – tıpkı Cuma gecesi Arizona arenasında olduğu için şanslı olan birçok Swiftie gibi. “Vay canına, bu benim Super Bowl’um, dürüst olmalıyım… Pekala. Vay. Tüm bilmem gereken buydu. Bunun için teşekkür ederim, dedi ardından.

Kelsea Ballerini Taylor Swift'in 'Eras' Turu Hakkında Soru Sormak İçin Konseri Durdurdu – Hollywood Life
Kelsea Ballerini sahnede görülüyor. (Mark Humphrey/AP/Shutterstock)

“Cruel Summer”, başlangıçta Taylor’s 2020’nin bir parçası olacak canlı bir performans için belki de en uzun zamandır beklenen şarkılardan biriydi. Aşık Festivali COVID-19 salgını nedeniyle iptal edilen. Kısa bir süre sonra GRAMMY ödüllü şarkıcı sürpriz albümünü çıkardı. Folklorardından kardeş proje her zaman sadece aylar sonra Aralık ayında. En son konsept albüm çıkardı. gece yarısı“Lavender Haze”, “Vigilante S—” ve “Karma” gibi hit şarkılar üretti.

Taylor Swift
Taylor Swift, ‘Eras ​​Tour’da ‘Lover’dan şarkılar söylüyor. (Ashley Landis/AP/Shutterstock)

Taylor, hayranlarını kariyerinin çeşitli “dönemlerine” götürürken üç saat 12 dakika çaldı ve albümlerden 44 şarkılık şaşırtıcı derecede uzun bir liste listesi Şimdi konuş, Kırmızı, 1989, ve dahası. Taylor, “Love Story” için altın rengi, ışıltılı bir elbise, “22” için silindir şapka ve siyah gömlekler dahil olmak üzere yıllar boyunca en ikonik performanslarından ve müzik videosu görünümlerinden bazılarına saygı gösterdiği için kostüm değişiklikleri de etkileyiciydi. “şu anda pek bir şey yok” yazan bir tişörtle), bir Şimdi konuş dönem püsküllü elbise ve daha fazlası.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/18/kelsea-ballerini-stops-concert-ask-taylor-swift-eras-tour-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir