Kelsea Ballerini, Hâlâ Performans Gerginliği Aldığını Açıkladı


Birçok popüler sanatçı gibi, Ballerini de sevimli yavrusu Dibs ile bu yaz bazı şovlar için yola çıkacağı için heyecanlı, özellikle de tur otobüsü Netflix’te tamamen yenilendikten sonra Ev Düzenleme ile Organize Olun.

“20 yaşımdan beri – tabii ki son birkaç yıl dışında – hiç durmadan geziyorum” dedi. “Artık kendi otobüsüm var, yani her şey pembe ve güzel kokuyor.”

Ballerini için sırada ne olduğuna gelince, bir sayfa çıkarmak istiyor. Dolly Parton‘in kitabı, yakın zamanda 2022 ACM Ödülleri’nde müzik ikonunun yanında sahne aldı.

Ballerini, “Şarkı yazarı, şarkıcı, iş kadını, aktivist, eğlence parkları var, aktris” dedi. “Onun gibi birine bakmak, ‘Birden fazla şey olabilirsin ve bu kutlanabilir’ dememe yardımcı oluyor.”

Parton’ın efsanevi kariyeri boyunca başardığı her şeye rağmen, Ballerini’nin ona daha önce hiç yapmadığı bir şey yaptırdığı bir şey vardı: TikTok yap.

Ballerini, “Kendi borumu çalmak istemem ama TikTok Dolly’nin şimdiye kadar yaptığı tek şey buydu. Ona çok güzel bir şekilde sordum” dedi. “Doğu Tennessee’liyim, yani o sadece bir country müzik ikonu değil, aynı zamanda Dollywood’a giderek büyüdüm. O her şey, biliyor musun?”

2022 CMT Müzik Ödülleri, 11 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00’de CBS’de yayınlanacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326471/kelsea-ballerini-reveals-why-she-s-more-nervous-to-perform-at-the-2022-cmt-music-awards-than-to-co-host?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın