Kelsea Ballerini Covergirl Reklamı – Fotoğraflar – Hollywood Life


Bu resmi! Kelsea Ballerini yeni KAPTAN KIZ ve kozmetik markasının yeni reklamında kusursuz görünüyordu.

Kelsea Ballarını resmi olarak yeni KAPTAN KIZ ve daha heyecanlı olamazdık. 28 yaşındaki şarkıcı, hacimli kirpikleri, parlak pembe dudağı, dumanlı gözü, nötr makyajıyla resmedilen yeni reklamda kusursuz görünüyordu. Fotoğrafta Kelsea, sarı saçları gevşek dalgalar halindeyken, üç çeyrek kollu, dökümlü beyaz bir köylü elbisesini salladı.

kelsea ballerini
Kelsea Ballerini, COVERGIRL’in yeni yüzü olarak muhteşem görünüyor. (KAPAK KIZI)

Kelsea, markayla çalışmaktan fışkırdı, “Hatırladığım kadarıyla COVERGIRL hayranıyım. Makyaj çantamda her zaman ikonik bir COVERGIRL maskara tüpü vardı ve hatta 14 yaşındayken günlüğüme bir gün COVERGIRL olmayı hayal ettiğimi yazdım.”

Kelsea devam etti, “Makyaj benim için başka bir yaratıcı çıkış noktası ve her zaman söyledim, eğer müzik yapmasaydım muhtemelen bir makyaj sanatçısı olurdum! COVERGIRL ile ortak olmaktan heyecan ve onur duyuyorum ve markanın en sevdiğim ürünleri hakkında daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyorum.”

Bu arada Kelsea, beyaz gitarını tıngırdatırken ve Covergirl tema şarkısının muhteşem bir versiyonunu söylerken beyaz bir maxi elbise giyerek Instagram’da muhteşem bir videosunu paylaştı. Tatlı videoyu şu başlıkla paylaştı: “KOLAY, BREEZY, GÜZEL SİZLER!!! @covergirl olmak, küçüklüğümden beri yapılacaklar listemdeydi.”

Altyazısı şöyle devam etti: “Her yaşta, hayatın her aşamasında veya her durumda bana her zaman ulaşılabilir hissettiler. Ortaokulda makyajla oynamaktan, performans gösterebilecek kadar şanslı olduğum en büyük sahnelerden bazılarına hazırlanmaya kadar. Bu tam bir döngü anı ve resmi olarak CG ailesine katıldığım için çok mutluyum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/29/kelsea-ballerini-covergirl-ad-photos/

Yorum yapın