Kelsea Ballerini CMT Awards 2022’de Nerede? COVID için Pozitif Testler – Hollywood Life


‘Efsaneler’ şarkıcısı, 2022 CMT Ödülleri’ne yardımcı sunucu Anthony Mackie ile katılamayacağını, ancak sanal olarak sunuculuk ve performans sergilemeye devam edeceğini açıkladı.

Kelsea Ballarını28, COVID-19 için pozitif test etti ve artık 2022 CMT Müzik Ödülleri’ne ev sahipliği yapmayacak. Süperstar şarkıcı, oyuncuyla birlikte ev sahipliği yapacağı törenin (11 Nisan) sabahı Instagram’da paylaştığı bir videoda hayal kırıklığı yaratan haberi paylaştı. Anthony Mackie43.

“Artık şahsen orada olamam ve harap oldum. canım sıkıldı. İyi haber şu ki, kendimi çok daha iyi hissediyorum,” diye açıkladı Kelsea.

Ancak Kelsea, sanal olarak sunuculuk yapmaya ve performans sergilemeye devam edebileceğini açıkladı. “İnanılmaz CMT ailesi ve ekibim, CMT setinin bir kısmını evime, balonuma getirdiler ve hala ev sahipliği yapıp performans sergileyebileceğim bir yere kurdular. Beklediğimiz ve planladığımız şey kesinlikle bu değildi ama elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz” dedi. “Seni bu gece ödüllerde göreceğim ve bu çok acı limonlardan birlikte biraz limonata yapalım. Çok üzgünüm ama şova gidecekseniz ve televizyonda izliyorsanız benim için çok şey var, orada görüşürüz, ”diye ekledi Kelsea. Kane Brown Şimdi Anthony’ye yüz yüze yardımcı sunucu olarak katılacak.

Bu, Kelsea’nin CMT Ödülleri’ne ikinci kez ev sahipliği yapması. Bu yılki tören Nashville Belediye Oditoryumu’nda ve şehrin diğer yerlerinde gerçekleşiyor. Sanatçılar şunları içerir: Miranda Lambert, Carrie Underwood, Jason Aldean, Miki Guyton, Maren Morris, Eski Hakimiyet, ve dahası.

Kelsea Ballarını
Kelsea Ballerini (Fotoğraf: Shutterstock)

2021’de ilk CMT Ödülü’nü kazanan Kelsea, COVID-19 haberlerini paylaşmadan önce 43 yaşındaki Anthony ile birlikte ödül törenine ev sahipliği yapmaktan ne kadar heyecanlı olduğundan bahsetti. çatlıyor olmak. O çok komik ve doğal olarak öyle bir espri yeteneği var ki yetişmeye çalışacağım” dedi. Geçit töreni. “Efsaneler” hit yapımcısı ekledi, “Sadece sanatçı şapkasını takıp performans gösterip aday gösterilmekle kalmıyorum, aynı zamanda arkadaşlarımın performansını sergilerken yan sahneleri de izliyorum, onlara ödüller veriyorum, etrafta dolaşıyorum. Beni Nashville’e getiren şey, onun etrafında olma hissiydi. Her iki şapkayı da giyebilmeyi seviyorum.”

2022 CMT Müzik Ödülleri, 11 Nisan saat 20.00’de CBS ve Paramount+’da yayınlanacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/11/where-is-kelsea-ballerini-cmt-awards-2022-host-covid-19/

Yorum yapın