Kelsea Ballerini, Chase Stokes’u Lisesini Ziyarete Getiriyor – Hollywood Life


kelsea ballerini kovalamak stokes


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: FRCFoto/Shutterstock

Kelsea Ballerini erkek arkadaşını gösterdi Stokes’u kovala büyüdüğü yerin çok önemli bir parçası: liseye gittiği yer. 29 yaşındaki taşralı şarkıcı, 22 Mayıs Pazartesi günü kendisinin ve 30 yaşındaki erkek arkadaşının Merkez Lisesi’nden birkaç öğretmen ve öğrenciyle fotoğraf çektirirken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Çiftin hepsi bu özel anı paylaşırken gülümsüyordu.

Kelsea fotoğraf serisi için Converse ile eşleşen beyaz bir tulum salladı. Ayrıca bileklerinden birinde bir sürü dostluk bileziği vardı. Bazı dış mekan fotoğraflarında büyük bir güneş gözlüğü takıyordu. Takip etmek renkli tasarıma sahip beyaz bir tişört ve geriye doğru kamuflajlı bir şapka giydi. Kelsea ayrıca Instagram Hikayesinde beyaz kalp emojisiyle okulun Bobcats maskotunun bir fotoğrafını paylaştı.

Central High School ziyareti, Kelsea’nın CMT Müzik Ödülleri açılış monologunda sınıf arkadaşlarından birinin okulun kafeteryasında vurulduğunu görmesinin ardından bir aydan biraz daha uzun bir süre sonra gerçekleşti. bu Karşılama Matının Sarılması şarkıcı, Nashville’deki Covenant Okulu’ndaki silahlı saldırının ardından konuşuyordu ve 2008’de 15 yaşındaki bir sınıf arkadaşının silahlı şiddet sonucu hayatını kaybettiğini görme deneyimini paylaşıyordu.

Kelsea Ballerini, Chase Stokes'u Lisesini Ziyarete Getiriyor – Hollywood Life
Kelsea ve Chase eski okuluna giderken gülümsediler. (FRCFoto/Shutterstock)

Kelsea ve Chase, birlikte rahat bir Instagram fotoğrafı paylaştıktan sonra Ocak ayında çıktıklarını doğruladılar. O içeri girdikten sonra çıkmaya başladıklarını açıkladı. Dış bankalar Şubat ayındaki bir röportaj sırasında yıldızın DM’leri Babanı ara.

Aşklarını onayladıkları için ekstra sevimli bir çift oldular ve birbirlerini destekledikleri açık. Chase, şarkıcıya tonlarca performansı için katıldı ve müziğini gerçekten sevdiğini gösteriyor. Kırmızı halı çıkışlarını Nisan ayında CMT Ödülleri’nde birlikte yaptılar. Kelsea ayrıca, Mart ayında onları tanıtım için çıkmakla suçlayan insanlara alkış tutması gibi, aşklarını çevreleyen bazı söylentilerle de dalga geçti. Instagram Hikayesinde ikisinin tatlı bir PDA fotoğrafını paylaştı ve şaka yollu “IDK, sahnelenmiş görünüyor. Muhtemelen halkla ilişkiler.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/kelsea-ballerini-chase-stokes-high-school-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir