Kelly Stafford, Kocası Matthew’un Kız Babası Olarak Özel Hayatını Övüyor


Matthew Stafford birçok yeteneği olan bir adamdır.

Elbette, Los Angeles Rams’ı Super Bowl zaferine götürebilir. Ve evet, kolej sevgilisiyle 7 yıllık kırılmaz bir evliliğin kurulmasına yardım etti. Kelly Stafford.

Ancak NFL, NBC’de 8 Eylül’de yepyeni bir sezona başlarken, Matthew’un karısı taraftarlara oyun kurucunun en büyük başarısının 5 yaşındaki ikizler de dahil olmak üzere dört kız çocuğu yetiştirmek olduğunu kanıtlıyor. chandler ve testere, avcı4 ve Tyler Salonu2.

Kelly, yalnızca E ile paylaştığı “En yumuşak, en sabırlı adam” dedi. Los Angeles Rams, Sofi Stadı’nda Buffalo Bills’i ele geçirmeden sadece bir gün önce haberler. “Babam her zaman hayattaki en önemli ilişkilerden birinin baba-kız ilişkisi olduğunu, sırf babanızın size verebileceği güven yüzünden olduğunu söylerdi.”

Devam etti, “Sonunda Matthew ile birlikte olduğum için çok minnettarım çünkü o, birlikte olmak istemeleri gereken partner konusunda inanılmaz bir örnek teşkil ediyor.”

Stafford’un sezon dışı geçen yaz kısa kesilirken (Super Bowl şampiyonu olmanın birkaç dezavantajından biri), Kelly ailesinin hala birlikte bol bol kaliteli zaman geçirebildiğini söyledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345288/kelly-stafford-reveals-the-side-of-husband-matthew-stafford-you-won-t-see-on-game-day?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir