Kelly Stafford, Kanser Olduğunu İddia Eden “Tıklama Yemi” Raporlarını Eleştirdi


Kelly Stafford sağlığıyla ilgili son spekülasyonları yakalıyor.

Los Angeles Rams oyun kurucusunun karısı Matthew Stafford mide ağrılarından endişe duyduğunu söyledikten sonra ortaya çıkan kanser olduğu söylentileriyle ilgili rekoru kırıyor.

“Şu anda ortalıkta dolaşan ve KANSER OLMADIĞIMI tekrar belirtmek istiyorum” Kelly Instagram’da yazdı 24 Temmuz. “Bugünlerde gazeteciler gerçekleri kontrol etmek için gerçekten zaman ayırsalardı, bunu bilirlerdi. Çileden çıktım. Çoğu zaman insanların ne yazdığı umrumda olmazdı çünkü önemli değildi.”

Ancak, 34 yaşındaki – dört kızı, 6 yaşındaki ikizleri paylaşan Chandler Ve testerebirlikte avcı5 ve Tyler 3, Matthew ile – bu tür söylentilerin aslında büyük sağlık sorunlarıyla uğraşan insanlar için zararlı olduğunu açıkladı.

“Bu önemli çünkü bu korkunç hastalıkla savaşan insanlardan uzaklaşıyor,” diye devam etti, “başka bir gün yaşamak için savaşan, sevdikleriyle orada olmak için savaşan, 7/24 savaşan.”

Kelly, insanlardan zamanlarını ihtiyacı olanlar için dua ederek geçirmelerini istemeye devam etti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1381232/nfl-star-matthew-stafford-s-wife-kelly-slams-%22click-bait%22-reports-claiming-she-has-cancer?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir