Kelly Ripa Kolejdeki Oğlu “Utanç Verici” Sizi LOL Yapacak


Kelly Ripa gündüz TV telif hakkı olabilir, ama çocukları—Michael25, lola21 ve Joaquin Consuelos19—daha az umursayabilir.

Söylemek E! Haberler’ Günlük Pop çocuklarının onu ve kocasını sık sık bulduğunu Mark Consuelos “topal ve yaşlı ve utanç verici ve aşağılayıcı” Kelly ve Ryan ile Yaşa Joaquin’in üniversite kampüsüne yaptığı son ziyareti anlatarak amacını kanıtladı.

“Oğlumuzun Michigan Üniversitesi’ndeki spor etkinliklerinden birini görmeye geldik” dedi. Günlük Pop‘s aşk ve Jodie Sweetin 6 Temmuz’da, “ve tüm yaptığımız ona doğru yürümekti. ‘Ah, sizinle yurtta görüşürüz’ dedik. “Benimle yurtta buluşamazsınız ve ön tarafa çıkamazsınız. Ve maskelerinizi yüzünüze koyun. Birlikte olduğumuzu kimse bilemez.”

Aslında, Ripa, çocuklarının onun şöhretini “ilgili” buldukları tek zamanın, “ödenecek bir şeye ihtiyaç duyduklarında, kiraları kısıtlı olduğunda ve ‘Ah, anne ve baba iyi bir yaşam kazanıyorlar’ gibi olduklarında şaka yaptı. ‘”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336999/kelly-ripa-s-story-about-embarrassing-her-son-at-college-will-make-you-lol?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir