Kelly Ripa, Kocası Mark Consuelos’u Çıplak Poz Vermeye Çağırıyor: Video – Hollywood Life


kelly ripa mark çıplak


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: George Pimentel/Shutterstock

Kelly ve Mark ile Yaşayın güzellik Kelly Ripa52, yakışıklı kocasını ve yeni yardımcı sunucusunu göstermekten çekinmiyor, Mark Consuelos52! Esnasında 28 Nisan bölüm Popüler talk show’da Kelly ve eşi, çıplak poz veren 50’den fazla yıldız hakkında sohbet ettiler ve uzun süredir TV kişiliği onu bunu yapmaya çağırdı. Mark, “Bütün bunların dışında yaş sınırı yok… katılıyor musun?” 27 yaşındaki karısı güldüğünde, o A-lister’ları “Benjamin Button” yaşlanmalarından ötürü övdü ve hala ne kadar genç göründüklerini ima etti.

Doğum günü kıyafetlerini çevrimiçi olarak sallayan yıldızların listesini okuduktan sonra, Halle Berry, Paulina Porizkova, Jennifer Lopezve daha fazlası, Kelly “yaşamayı ve yaşatmayı” sevdiğini belirtti. Tatlı çift, sonunda Mark’tan bunu yapmasını istemeden önce, insanların ünlülerin çıplak kalmasına yönelik öfkesini “sahte öfke” olarak nitelendirdi. “Senden ne haber? Çıplak poz verir misin? 50 yaşın üzerindesin, ”dedi Mark’a. Ve gururlu üç çocuk babası “istemeyeceğini” doğrulasa da, Kelly onu görmeyi çok isteyeceği konusunda kararlıydı. “Seni birçok kez çıplak görmüş biri olarak, bunu şiddetle tavsiye ediyorum,” dedi fışkırarak göz kırparak. “Gerçek bir zevk!”

Şovun Instagram hesabı klibi internette paylaştıktan sonra, çiftin hayranlarının çoğu küstah ana tepki vermek için yorumlara başvurdu. “Ben de şiddetle teşvik ediyorum!!” diye alayla bir hayran aynı fikirdeydi. Bu arada bir saniye ekledi, “Onları birlikte seviyorum. Beni sürekli güldürüyorlar.” Üçüncü bir fan geri durmadı ve Mark’a kıyafet giymeyi bırakması için yalvardı. “İşaretini duydun, ÇIKAR,” diye kaleme aldılar. Nadir bir yorumda, dördüncü bir hayran, Mark’ı çıplak poz vermek istemediği için övdü. “Kıyafetlerinizi çıkarmayacağınızı söyleyerek çok saygı duyuyorsunuz. İkinizi de seviyorum” diye yazdılar.

Kelly Ripa
Kelly Ripa ve Mark Consuelos 1996’dan beri evliler. (George Pimentel/Shutterstock)

Mark ve Kelly’nin küstah anı, gösteriye çocuklarının annesiyle birlikte ev sahipliği yaptıkları ikinci haftasının ortasında gelir. Eski yardımcı sunucu için sonra Ryan Seacrest48, ayrıldığını açıkladı Kelly ve Ryan ile yaşa Şubat ayında, kocasının yerini alacağı hemen açıklandı. Kelly, Ryan ve onun 14 Nisan’daki son bölümünün sunuculuğunu yaptığında biraz gözyaşı bile döktü. Kelly, Ryan’ın programda geçirdiği süre hakkında “Bu, şüphesiz hayatımın en hızlı altı yılı oldu,” dedi. “Sen ve ben onlarca yıldır arkadaş olmamıza rağmen, bu süreç sayesinde en büyük oğlu kesen küçük bir erkek kardeş kazanmış gibi hissediyorum. Senin hakkında böyle hissediyorum. Bu şovdaki başarımız, daha da yakın ama aynı zamanda birbirine bağımlı bir ilişki geliştirmemize yol açtığı için çok minnettarım.

Ryan, 2017’den beri gösteriye arkadaşıyla birlikte ev sahipliği yaptı, ancak altı sezonun ardından devam etmeye karar verdi. Mark and Kelly paylaştı sevimli özçekim 17 Nisan’da birlikte ilk gösterilerini anmak için. “İlk gün. İlk gösteri. İlk özçekim. Böylece macera başlıyor!”, diye heyecan verici güne ait fotoğraflardan oluşan atlıkarıncanın açıklamasını yaptı. Ve sadece bir gün önce, Canlı Tel yazar gönderildi bir fotoğraf işe nasıl hazırlandıklarını paylaşmak için o ve Mark yatakta. Altyazıda “Ciddi hazırlık çalışmaları devam ediyor” diye şaka yaptı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/28/kelly-ripa-husband-mark-consuelos-pose-nude-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir