Kelly Ripa, Kathie Lee Gifford’un Kitabını Reddetmesine Cevap Verdi – Hollywood Life


Kelly Ripa Kathie Lee Gifford


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/MediaPunch/Shutterstock

Kelly Ripa52 yaşındaki sunucu arkadaşıyla ilgili sessizliğini bozdu Kathie Lee Giffordyeni anılarını onaylamaması, Canlı Tel: Uzun Sarımlı Kısa Öyküler, dizisinin 18 Ekim bölümündeki bir görünüm sırasında Zayıf Değil Ama Şişman Değil dijital ses dosyası. “Kitap satmak gerçekten zor, değil mi? Ve bu, kitabın üçüncü haftası gibi, değil mi? Ve dürüst olmak gerekirse, yalan söylemeyeceğim, hiçbir yerde manşet okumadım. Ve aniden tüm bu manşetler ortaya çıkıyor ve tüm bu ilgi kitabımda oluyor” diye hatırladı. “Yani ben olumsuzu alıp olumluya çevirmeye meyilli bir insanım. Ve bu yüzden nihai yorumum, teşekkür ederim. ”

“Birkaç haftadır piyasada olan bir kitaba dikkat çekmek gerçekten zor ve şimdi The New York Times En Çok Satanlar listesinde ikinci hafta, ikinci hafta” Canlı! Kelly ve Ryan ile ev sahibi devam etti. “Teşekkür ederim çünkü kitabı okuyan insanların kitaba çok farklı bir bakış açısı getireceğini düşünüyorum.”

Kelly Ripa Kathie Lee Gifford
Kelly Ripa, 18 Ekim 2022’de ‘Not Skinny But Not Fat’ podcast’inde Kathie Lee Gifford’un kitabına yönelik eleştirisini ele aldı (Fotoğraf: Stephen Lovekin/MediaPunch/Shutterstock)

Üç çocuk annesi, Kathie’nin kitabı okumaya karar verirse yazdıklarıyla ilgili fikrinin değişeceğini düşündüğünü de kaydetti. Kelly, “Kitabı okuyan herkesin tamamen farklı bir bakış açısına sahip olacağını düşünüyorum” dedi.

10 Ekim’de 69 yaşındaki Kathie kitap okumayacağını söyledi. Canlı Tel: Uzun Sarımlı Kısa Öyküler Kelly’nin sette bir güç mücadelesi iddiası nedeniyle Regis PhilbinTemmuz 2020’de 88 yaşında ölen sevilen televizyon sunucusu. Kelly, sunuculuğunu yaptı. Canlı! Regis ve Kelly ile 2001’de Kathie’nin yerini aldıktan sonra 10 yıl boyunca. Kathie sunucusu Fox 5’e “Manşetleri gördüğüme çok üzüldüm” dedi. Rosanna Scotto bir röportaj sırasında. “Biliyorsun, neyin doğru neyin yanlış olduğunu asla bilemezsin. ‘Umarım bu doğru değildir’ dedim. Umarım öyle değildir.’ Çünkü ne anlamı var? anlamıyorum. anlamıyorum.”

Daha sonra ekledi, “Kitabı okumayacağım. okumadım. Henüz çıkıp çıkmadığını bile bilmiyorum.” Daha sonra Regis’i övdü ve iş arkadaşları olarak yakın, güvene dayalı bağlarından bahsetti. “Sadece Regis’in benim için ne olduğunu biliyorum Rosanna,” dedi. “15 yıldır profesyonel olarak sahip olabileceğim en iyi partnerdi. Ama o benim arkadaşımdı. Biz sevgili arkadaşlardık ve ben diziden ayrıldıktan sonra… sonraki 20 yıl boyunca daha iyi arkadaş olduk. Sevgili arkadaşlar.”

Regis Philbin Kelly Ripa
Regis Philbin ve Kelly Ripa, “Live! Regis ve Kelly ile (Fotoğraf: Charles Sykes/AP/Shutterstock)

Kelly, kitabı yazarken eleştiriye maruz kalacağını bildiğini söyledi. Zayıf Değil Ama Şişman Değil Regis’le olan ilişkisine ilişkin duygularını açığa vurması gerekip gerekmediğini sorguladığını hatırladı. “Ve sonra bu bölümün tamamını yazıyorum, [which] kaydı gerçek zamanlı olarak düzeltmekle ilgilidir. sen yapar mısın Biri yapmalı mı? Teorik olarak, bir kişi rekoru gerçek zamanlı olarak düzeltmeli mi yoksa onun hakkında yorum bile yapmamalı mı?” yüksek sesle düşündü. “Çünkü mesele şu ki, kitabı okuyan insanlarla konuştum. Kitap yazmanın beni her türlü eleştiriye açacağını biliyordum, değil mi? Ancak kitabı okuyan insanlar, kitabı okudukları için bu bölümlere çok farklı yaklaşıyorlar.” Görünüşe göre Kelly herhangi bir ters tepki alıyor.

“Her kitabı okumak zorunda değilsin. Kimse dünyadaki her kitabı okumak zorunda değil,” diye devam etti anılarına olumlu bir bakışla. “Bu bölümler hakkında aldığım yorumlar ezici bir çoğunlukla olumluydu ve kitabı okuyan insanlar kitaptan çok olumlu şeyler aldılar.”

Kelly daha önce itiraf etmişti İNSANLAR Regis hakkında yazmanın “yazması en zor bölüm” olduğunu söyledi. “Birini çarptığımı veya saygısızlık ettiğimi hissetmek istemiyorum. Ama aynı zamanda insanların bunun bir oyunbozan olmadığını bilmesini istiyorum. Oradaki yerimi kazanmak ve birlikte çalıştığım adamlara rutin olarak verilen şeyleri kazanmak yıllar aldı. Bir ofis ve bilgisayarımı koyacak bir yer dahil.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/kelly-ripa-responds-kathie-lee-gifford-dissing-book/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir