Kelly Clarkson’ın Eski Eşi, Yazıyı Kendisi ve Çocuklarıyla Montana’da Geçirdi – Hollywood Life


Kelly Clarkson'ın Eski Eşi, Yazıyı Kendisi ve Çocuklarıyla Montana'da Geçirdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

“Açıkçası zor birkaç yıl oldu, bu yüzden bir dakikalığına kapatmak benim için gerçekten önemliydi.” Kelly Clarkson 23 Ağustos’ta yapılan bir röportajda şunları söyledi: BUGÜN. 40 yaşındaki Kelly, ev sahipleriyle konuştu carson daly ve Hoda Kotb ara vermek hakkında Kelly Clarkson Gösterisi yaz aylarını çocuklarıyla Montana’da geçirmek – oğlum, Remington6 ve 8 yaşındaki kızı, Nehir Gülü. bu amerikan idolü kazanan ayrıca çocukların babasının – ve eski kocasının – Brandon Blackstock orada da vardı. “Çocuklar benimle ve babalarıyla birlikteydi” dedi. “Güzeldi çünkü ayrılığımız nedeniyle genellikle çok seyahat etmek zorunda kalıyorlar.”

Kelly, yedi yıllık evliliğin ardından Haziran 2020’de boşanma davası açtığı eski aşkı ve menajeri hakkında “İkimiz de Montana’daydık” dedi. “Yani, gerçekten ilk seferki gibi hissettim – sanırım çocuklarım da daha merkezli hissettiler” diye ekledi.

45 yaşındaki Kelly ve Brandon, mahkemelerde çekişmeli bir tartışmanın ardından bu yılın Mart ayında boşanmalarını kararlaştırdı. İkili, çocukların ayda bir hafta sonunu babalarıyla geçirmelerini öngören ve bunun sonucunda ayda 45.600 dolar nafaka (115 bin dolar ile birlikte) sağlayan bir velayet anlaşması üzerinde anlaştı. her ay eş desteğinde.) Kelly’nin yılda yaklaşık 20 milyon dolar kazandığını unutmayın. Brandon’ın 1 Haziran’a kadar çiftlikte kalmasına izin verildi, ancak ayda 12.500 dolar kira ödemek zorunda kaldı.

Ekim 2021’de bir yargıç Kelly’nin Montana çiftliğinin – Brandon’ın bölünme sırasında kaldığı mülkün – tam yasal mülkiyetini elinde tutacağına karar verdi. İkili 2021’in başında bir uzlaşmaya vardı ve Kelly, çiftliğin yüzde 5’ini – tahminen 17 milyon dolar – Brandon’a verdi, yani mülkteki hissesi yaklaşık 900 bin dolar değerinde.

Kelly Clarkson'ın Eski Eşi, Yazıyı Kendisi ve Çocuklarıyla Montana'da Geçirdi – Hollywood Life
Brandon ve Kelly bölünmeden önce (Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock)

Kelly, Apple Music 1’e verdiği bir röportajda, bu boşanmanın “yürümesi en zor şey” olduğunu söyledi. Brooke Reese ile Grafik Gösterisi. “İnsan olduğum şeylerden biri ve çok büyük bir şeyden geçiyorum. … Açıkçası, herkes büyük bir boşanmanın yaşandığını biliyor ve iki yıl gibi bir süre geçti ve çocuklar için kolay değil.” Kelly ayrıca, yeni müziğin yolda olduğunu söyleyerek, müzik kariyeriyle gideceği yere “gezdiğini” de söyledi. “O geliyor. Sadece bokumu toparlamam gerek. Sadece ne yayınlayacağımı bulmam gerekiyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/23/kelly-clarkson-ex-brandon-blackstock-kids-summer-montana/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir