Kelly Clarkson ve ‘American Idol’ Jürileri Walk Of Fame’de Yeniden Bir Araya Geliyor – Hollywood Life


Kelly Clarkson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

Kelly Clarkson 19 Eylül 2022 Pazartesi günü Hollywood Walk Of Fame’de yıldızını açarken nereden başladığını unutmadı. amerikan idolü şampiyondan başkası katılmadı Simon Cowell, Paula Abdul, ve Randy Jackson büyük ifşa sırasında.

Paula, uzun kollu ve büstünün altında bir anahtar deliği olan seksi pembe bir elbiseyi sallarken yanında duruyordu. Simon, Kelly’nin diğer tarafında durmuş, süper yıldızı işaret ediyordu. Hafif beyaz bir gömlek ve koyu renk bir pantolon giymişti. Sonunda, dar gri pantolon ve beyaz polo içinde havalı görünen Randy vardı. Grubun uzak ucunda durdu Jason HalbertKelly’nin 2003’ten beri müzik direktörü.

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson, 19 Eylül 2022’de Hollywood Walk Of Fame’de yıldızını tanıtırken onu köklerine geri getirdi. (John Salangsang/Shutterstock)

unvanını kazandığından beri 2002 yılında American Idol, Kelly 25 milyondan fazla albüm ve 40 milyon single sattı. Ayrıca 3 Grammy kazandı ve bu hafta 4. sezonunu başlatan kendi gündüz talk show’unu yarattı. Kelly, son yirmi yıla baktığında şunları söyledi: Çeşitlilik, “Bu delilik! Ama 40 gibi geliyor. Bu bir ömür önceydi.”

Simon, Kelly’nin kişiliği hakkında fışkırdı ve şunları söyledi: Çeşitlilik o amerikan idolü cazibesi olmadan yola çıkmamış olabilir. “Kelly konusunda çok şanslı olduğumuz nokta, sadece çok iyi sesi olan birini bulabilmemiz değil, aynı zamanda inanılmaz bir mizah anlayışı, kişiliği ve karizması olmasıydı” dedi. Simon sözlerine şöyle devam etti: “Şirketteki hiç kimsenin onun ne kadar başarılı olacağına gerçekten hazırlıklı olduğunu sanmıyorum – belki Kelly dışında.”

Kelly Clarkson
Kelly, çocukları River Rose ve Remington’ı açılış törenine getirdi. Eski Brandon Blackstock orada değildi. (John Salangsang/Shutterstock)

Kelly’ye çocukları da eşlik etti Nehir Gülü8 ve Remington, 6. Kelly ve babaları Brandon Blackstock Haziran 2020’de ayrıldılar, ancak bir yıl sonrasına kadar dağınık boşanmalarını tamamlamadılar. Şarkıcıya, diğer şartların yanı sıra eski sevgilisine aylık 200.000 dolar ödemesi emredildi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/kelly-clarkson-simon-paula-randy-star-hollywood-walk-of-fame/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir