Kelly Clarkson, NFL Onur Ödüllerinde Dallas Cowboys Jersey Elbisesini Salladı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kelly Clarkson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ross D Franklin/AP/Shutterstock

Baştan aşağı bir Teksaslı! 2023 Super Bowl, Kansas City Chiefs ve Philadelphia Eagles arasında olabilir, ancak yine de her şey Dallas Cowboys ile ilgili. Kelly Clarkson. Talk-show sunucusu, NFL Onur Ödülleri törenine ev sahipliği yaptığı sırada Dallas Cowboys futbol forması elbisesiyle öldürüldü.

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson, NFL Onur Ödülleri’nde futbol forması elbisesini sergiliyor. (Ross D Franklin/AP/Shutterstock)

Kelly, efsanevi Cowboys geniş alıcısına bir selam olarak lacivert elbisesiyle # 88’i temsil etti. Drew Pearson. Elbisesinin etek kısmında isimleri yazılıydı. Ezekiel Elliott, Dak Prescott, CeeDee Kuzuve daha fazla Dallas Cowboys adı.

Ancak Kelly’nin gecedeki tek kıyafeti jarse elbise değildi. 40 yaşındaki NFL Onur Töreni öncesi kırmızı halıda amerikan idolü şap, Adidas x Gucci imzalı siyah eşofmandan ilham alan kadife bir elbise içinde çarpıcı görünüyordu. Kelly’nin uzun sarı saçları, futbolla ilgili her şeyi kutlamak için düzgün ve düzdü ve bir çift ışıltılı gümüş küpeyle aksesuar yaptı.

Kelly, Kovboylarını sevmesine rağmen Teksas ekibine yapılan bazı yumruklara karşı koyamadı. “Bölüm Turundan sonra daha fazla play-off olduğunu biliyor muydunuz? Bir Kovboy hayranı olarak bunu yapmayı bıraktığını sanıyordum… Bunu yapmayı 90’larda bıraktığını sanıyordum. sahnede dedi. Kovboylar, 1995’ten beri Super Bowl’u kazanamadı.

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson, NFL Honors halısında eşofmandan ilham alan bir elbise giydi. (Matt York/AP/Shutterstock)

Kelly ayrıca bir performans sergiledi Tom Brady eski NFL yıldızı ile parodi şarkı Kirk Kuzenleri Kelly’nin hit şarkısı “Since U Been Gone”un melodisiyle. “Artık o gittiğine göre takımların ilk kez umudu var” şarkısını söyledi. Ayrıca Tom’un artık emekli olduğuna göre yalnızca “susuzluk tuzakları” yayınladığına dikkat çekti.

NFL Onur Ödüllerine ev sahipliği yaptıktan sonra Kelly, Ses 6 Mart’ta prömiyer yapacak olan 23. sezon. Kelly, bir sezon uzak kaldıktan sonra kırmızı koltuğuna geri dönecek. Blake Shelton, Rapçi ŞansVe Niall Horan. Yeni sezon, Blake’in teknik direktör olarak son sezonu olacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/10/kelly-clarkson-dallas-cowboys-jersey-dress-nfl-honors-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir