Kelly Clarkson, Diss’den Sonra Britney Spears’ın ‘Womanizer’ını Söylüyor – Hollywood Life


Kelly Clarkson’ın Kellyoke için en son şarkı kapağı tek başına aldı Britney Spears. 15 Haziran bölümü için Kelly Clarkson Gösterisi, Kelly, Brit’in 2008’deki hit parçası “Womanizer”ın kendi yorumunu seslendirdi. Şarkının sözlerini Brit’in orijinalinden daha rock versiyonunda seslendirdi. Her zaman olduğu gibi, Kelly şarkıya kendi yorumunu kattı ve onu talk show’unda sunduğu harika coverlar listesine ekledi.

Bu şarkı seçiminin zamanlaması ilginç, çünkü Britney’nin Kelly’yi 2007’de yaptığı bir röportaj için alenen eleştirmesinden sadece bir hafta sonra geldi. 15 yıl önce bir radyo röportajı sırasında Kelly’ye, o sırada büyük bir kamuoyu çöküşüyle ​​​​ilgili olan Britney hakkında soru soruldu. Yorumlar, Britney’nin boşanma davasıyla uğraştığı sıralarda geldi. Kevin Federline, hem de onun rezil kafa traş olayının ardından. Kişisel hayatındaki dramaya rağmen, Brit albümünü çıkardı, karartma2007 yılında.

britney spears kelly clarkson

“Dostum, herkesle tamamen dalga geçse komik olmaz mıydı?” Kelly o sırada merak etti. “Çünkü demek istediğim, bir düşün. Albümü için baskı yapmadı – bu arada, bunu seviyorum – ama hiç baskı yapmadı, sadece tüm bu diğer şeylerden çok fazla baskı alıyor.”

Röportaj 15 yıl önce olmasına rağmen, Britney bunu aklının bir köşesinde tuttu ve 8 Haziran’da Kelly’yi bunun için çağırdı. “’Unutmadım’… şaka yaptığını söylemesini istemez miydin? ??” Britney Instagram’da yazdı. “Clarkson… zorbalığın yürek burktuğu bir dünyada payıma düşeni aldım. AWW alabilir miyiz??? Not…Şaka yapmıyorum…arkadaşlar üzerinde oynayın, devam edin!!”

Kelly’nin hayranları hemen savunmasına geldi ve Britney’nin gönderisinin yorumlar bölümünü doldurdu. Britney’e Kelly’nin röportajının bir itiraz olarak yapılmadığını açıkladılar ve o zamandan beri Britney’nin savunucusu olduğuna dikkat çektiler. Britney o zamandan beri başlığını sildi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/15/kelly-clarkson-womanizer-britney-spears-diss-video/

Yorum yapın

SMM Panel