Kelly Clarkson, Boşanma Sürecinde Ona “Gerçekten Neyin Yardımcı Olduğunu” Paylaştı


Kelly Clarkson arkadaşlarından biraz yardım alarak geçiniyor.

6 Haziran’da yayınlanan bölümde Kelly Clarkson Gösterisi40 yaşındaki ev sahibi oturdu Natalie Maines, Emily Başıboş ve Martie Maguire nın-nin piliçler ve boşanmasının üstesinden gelmek için “gücü” nasıl bulduğunu anlattı. Brandon Blackstock.

“Kadın arkadaşlıkları,” Kelly ülke grubuyla paylaşıldıüyelerinin hepsi kendi boşanmalarından geçmiştir. “Bana gerçekten yardımcı olan şeyin bu olduğunu düşünüyorum”

“Since U Been Gone” şarkıcısı, onun için “müziğin de terapötik olabileceğini” ekledi.

Kelly—kızını paylaşan Nehir7 ve oğlu Remington6 yaşında Brandon ile – ilk kez Haziran 2020’de 45 yaşındaki yetenek yöneticisiyle evliliğini feshetmek için uzlaştırılamaz farklılıklara atıfta bulunarak evrak başvurusunda bulundu. O zaman, amerikan idolü alum, altı yıldan fazla bir süredir Brandon ile evliydi ve bir kaynak E! Bölünmenin “birdenbire ortaya çıktığı” haberi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333753/kelly-clarkson-shares-what-really-helped-her-through-divorce-from-brandon-blackstock?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel