Kelly Clarkson, American Idol’den Bu yana Nasıl Evrimleştiğini Paylaşıyor


Kelly Clarksonzamanına baktığında nefesini yakalıyor amerikan idolü.

üzerinden 20 yıl geçti”Kaçmak” şarkıcı, 2002’deki şarkı yarışmasının ilk sezonunun galibi olarak taç giydi ve o zamandan beri çok yol kat etti. İki çocuğu ağırlamaktan—Nehir8 ve Remington Blackstock6 – 2019’da kendi adını taşıyan talk show’unu başlatmak için Clarkson, hem kendisinin hem de kariyerinin ondan bu yana nasıl geliştiğine baktı. İdol E ile özel günler! Haberler.

Grammy kazananı, “Açıkça bir insan olarak ilerlediğimi hissediyorum” dedi. “Aynı zamanda, ilk seçmelere katılan 19 yaşındaki kıza çok benziyor ve çok bağlı hissediyorum. Her zaman çok fazla işim olduğu için çok farklı hissetmiyorum. o zaman bu bir zorunluluktu ve insanlarla konuşmayı her zaman sevmişimdir ve performans sergilemeyi her zaman sevmişimdir. Hâlâ aynı şeyleri seviyorum.”

Belki de şu anki 40 yaşındaki genç, kendini geçmişteki benliğinin “yetişkin versiyonu” olarak tanımlarken, “Ona benzer hissediyorum ama aynı zamanda farklı hissediyorum” diyerek bunu en iyi şekilde ifade etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345287/kelly-clarkson-reflects-on-how-she-s-evolved-since-winning-american-idol-20-years-ago?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir