Kelianne Stankus’un Chase Mattson’a DM’si TikTok’un Ateşli Çiftini Nasıl Ateşledi?


DM’lerde neler olabileceğini asla bilemezsiniz.

Ne zaman Kelianne Stankus26, rastladım Chase Mattson‘ın Instagram profili, gözlerini kaçıramadı. TikTok yıldızına göre, gülümsemesi ve yeşil gözleri daha fazlasını öğrenmek için onu meraklandırdı. Sonuç olarak, ona merhaba demek için mesaj attı.

27 yaşındaki Chase, mesajı 25 Nisan 2020’de gördükten sonra—evet, tam tarihi hatırlıyor—onu asılı bırakamazdı.

“Güzel bir poposu vardı” diye şaka yaptı E’ye! Onu en çok neyin etkilediğini açıklamadan önce eBay & GBK Brand Bar’ın Oscar öncesi 2022 etkinliğindeki haberler. “Kendini gerçekten samimi ve gerçek hissetti. Bugünlerde böyle insanları bulmak gerçekten zor.”

İki yıla yakın bir süre sonra, içerik oluşturucular nişanlandılar ve hayallerindeki düğünü planlıyorlar. İkili koronavirüs pandemisi sırasında aşkı bulmayı asla beklemezken, hem Kelianne hem de Chase ilişkilerinin her anın tadını çıkarıyor. Düğünlerine iki aydan az bir süre kala çift, büyük günlerini tamamlamak için çok çalışıyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326164/how-kelianne-stankus-dm-to-chase-mattson-sparked-one-of-tiktok-s-hottest-couples?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın