Keke Palmer, Renkçilik Yorumu Arasında Zendaya Karşılaştırmalarına Yanıt Verdi


Keke Palmer Kimsenin başarısını küçümsemesine izin vermiyor.

23 Temmuz’da bir sosyal medya kullanıcısının cıvıldamak arasındaki “ana popülerliğin” olduğunu iddia ederek viral oldu. Hayır aktris ve Zendaya “Hollywood’da renkçiliğin nasıl oynadığının en açık örneklerinden biri” idi. Tweet, başka bir Twitter kullanıcısının Ürdün Soyma-Yönetmen bilimkurgu filmi Keke’nin “koparma” rolü, 28 yaşında olmasına rağmen çocukluğundan beri oyunculuk yapıyor.

Hayranlar, Keke ve Zendaya’nın kariyerlerinde renkçiliğin rol oynayıp oynamadığını tartışmaya başladı. Bir kişi tweetlendi Keke ve Zendaya’nın net değeri olduğuna inandıklarını ekleyerek, “Keke kariyeri başladığından beri ana akım bir başarı oldu. Oyundaki EN YÜKSEK ücretli eğlencelerden biri olmalı. Yani evet, renkçilik.”

Ancak başka bir hayran, her iki aktrisin karşılaştırılmaması gerektiğini söyledi. Sosyal medya kullanıcısı, “İnsanları karşılaştırmaya neden kafayı taktığınızı bilmiyorum” dedi. yazdı. “İkisi de bulundukları yere gelmek için kıçıyla çalıştılar. Evet Keke daha fazlasını hak ediyor ama s–t sadece Zendaya’ya verilmedi. Kariyerlerini karşılaştırmak Keke’nin başarısını ve Zendaya’nın yeteneğini küçümsüyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339268/keke-palmer-responds-to-zendaya-comparisons-amid-colorism-commentary?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir