Keith McNally kimdir? Restauranteur Hakkında Bilmeniz Gerekenler – Hollywood Life


James Corden


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

James Corden New York City hotspot’ta yemek yemesine izin verilir Balthazar Nihayet. Restoran sahibi, Keith McNallyaktör iddia etti ve James Corden ile Geç Geç Gösteri 44 yaşındaki ev sahibi, iddiaya göre çalışanlarına birden çok kez “kötüye” davrandı ve onu yasakladı, ardından hızlı bir özür diledikten sonra rotasını değiştirdi. Restoran sahibi, 17 Ekim Pazartesi günü ev sahibini “86” olarak Instagram’a götürdü ve şaşırtıcı suçlamalarda bulunmak. HollywoodYaşam Yorum için Corden’ın temsilcisine ulaştı ve yayınlandığı tarihte herhangi bir yanıt almamıştı, ancak birkaç saat içinde kararını tersine çevirerek James’in özür dilediğini ortaya koydu.

James Corden Çok yetenekli bir komedyen, ama bir erkeğin küçük bir Cretin’i,” diye yazdı Keith, 71 bin takipçisi için doğrulanmış hesabında. “Ve restoranın 25 yıl önce açılmasından bu yana Balthazar sunucularıma en kötü davranan müşteri. Sıklıkla müşteri değilim, bugüne kadar Corden 86’ydım. Beni güldürmedi.”

İçinde ikinci yazı, Keith aniden rotayı tersine çevirince dram azalmış gibiydi. James’in başka bir fotoğrafının yanına Instagram aracılığıyla “James Corden az önce beni aradı ve bolca özür diledi” yazdı. “Kendimi çoğu insandan daha fazla becerdiğimden, ikinci şanslara kuvvetle inanıyorum. Yani James Corden onun ev sahipliğini yapmama izin verirse Geç Geç Gösteri 9 ay boyunca, Balthazar’dan aldığı yasağı derhal iptal edeceğim. Hayır tabii değil. Ama….benim gibi (ve benim personelim) boş bir serseriden özür dileyecek kadar yüce gönüllü biri, herhangi bir yerden yasaklanmayı hak etmiyor. Özellikle Balthazar’ı. O halde 5 & Dime, Jimmy Corden, Jimmy Corden’a Geri Dönün. Her şey Affedildi. xx”

Keith daha önce, aktörün Manhattan’ın SoHo bölgesinde bulunan popüler Fransız restoranı ve ünlü uğrak yerinde çalışanlarına kaba davrandığı iddia edilen iki “yöneticinin raporu” olayını ayrıntılı olarak açıklamıştı. Birinde, James’in personele yemekte kıl olduğu için suçladıktan sonra “son derece kötü” davrandığı ve ardından ücretsiz içecek talep ettiği bildirildi. Keith, James’in “‘Bize bu saniye bir tur daha içki getir,'” dedi. “’Ayrıca şu ana kadarki tüm içeceklerimizle ilgilen. Bu şekilde, herhangi bir kötü eleştiriyi bağırarak veya bunun gibi bir şeyle yazarım.’”

Başka bir olayda, Keith, James’in karısının omletinde hafif bir kusur olup personeli “sallayarak” bıraktıktan sonra “mutfağa gitmesi” ve kendisi bir omlet pişirmesi gerektiğini önerdiğini iddia ediyor. Dünya, “86’lı” ve ardından TV’nin en sevilen komedyenlerinden birini ağırlayan adamla tanışırken, işte güçlü restoran sahibi hakkında bilinmesi gerekenler.

James Corden
James Corden (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

1. Keith İyi Bilinir

Keith sadece bir “restoran sahibi” değildir. 2004 yılında, New York Times ona “Şehir Merkezini İcat Eden Lokantacı” adını verdi. Ama aynı zamanda alçakgönüllü. “Öte yandan, Bay McNally, gösterişsiz ve utangaç, müşterileri karşılayan ve bir orkestra şefi gibi oturma düzenini düzenleyen power maître d’hôtel’in tam tersi” diye yazıyor. Joyce Wadler içinde Kere. “Basın temsilcisi yok ve en son iki başarısı olan Balthazar ve Pastis’ten sonra, özellikle Aşağı Doğu Yakası’ndaki Schiller’s’de ünlülere kur yapmamakta ısrar ediyor.”

2. Restoranları Ünlüler Arasında Popüler

Efsanevi gazeteye göre, nüfuzlu iş adamı kesinlikle kendini geri çekiyor. “Ünlülerin çoğunu tanımıyorum” NYT bildirdi dedi. “Eminim öyle bir şekilde yazacaksın ki, benim yaptığım gibi görünüyor, ama ben yapmıyorum.” Yine de, restoranlarında yemek yiyen parçaya düşen isimler arasında Oscar ödüllü isimler de yer aldı. Nicole Kidman, moda Genel Yayın Yönetmeni Anna Wintour, Elvis müdür Baz Luhrmannve Chelsea Clintondiğerleri arasında.

3. Son Derece Başarılı Birden Fazla Restoranın Sahibi

Görevlisine göre Vikipedi sayfasında, Keith’in birden fazla yüksek profilli yemek işletmesi var. Balthazar dışında, Augustine, Schiller’in, Odeon, Lucky Strike, Cafe Lüksemburg, Morandi, Cherche Midi, Minetta Tavernası, Nell’in, pastisve Pravda.

4. Keith Tartışmalara Kur Yapmasıyla Bilinir

James Corden tartışmalı ilk dansı değil. Keith, geçmişte tartışmalı figürleri desteklediği için çağrıldı. Den başka yedekleme rezil yönetmen Woody Allen belgesel dizisinden sonra Allen V. Farrow 2021’de serbest bırakıldı, ayrıca defalarca konuştuğu biliniyor. Jeffrey Epstein dostum Ghislaine Maxwell başına sosyal medya aracılığıyla içeriden öğrenen. Tartışmalı film yapımcısına verdiği desteğin bir arka planı var gibi görünüyor – The NYT Restoranlarından biri olan Pastis’in 2003 yılının Şubat ayında Allen’ı ağırlamak için kapandığını bildirdi. Gazeteye verdiği demeçte, “Woody Allen filmlerinden birini orada çekti ve oyuncularından birinden memnun olmadığı için yeniden çekmek istedi” dedi.

5. O Bir Baba

Göre NYT, aynı zamanda bir baba. Gazete, 2004 yılında 8 aylık bir oğlu olduğunu yazdı. George ikinci eşiyle, Alina — onu şimdi neredeyse 20 yaşında yapıyor. Bir de kızı var Isabelle McNallykim çıktı Jonah Tepesibaşına Ağır. Şimdi 33 yaşında olan Isabelle, oyuncu ve model. Annesi lokantacı Lynn Wagenknecht, Keith’in ilk karısı kimdi. Bir de erkek kardeşi var Brian McNallyaynı zamanda bir NYC restorancısı olan.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-keith-mcnally-4871794/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir