Keep Breathing Fragmanı’nda Scream’den Melissa Barrera’yı görün


melisa barrera sadece bir mola yakalayamıyorum.

bu Çığlık yıldız limitli dizinin fragmanında yine hayat mücadelesi veriyor Nefes almaya devam et28 Temmuz’da Netflix’te başlıyor.

Fragmanda, Liv (Barrera), Kanada vahşi doğasının ortasına düşen küçük bir uçakta bir yolcudur. tarafından oynanan yardımcı pilotu çektikten sonra Austin Stowellkaraya çıkmak için sudan çıktı, son nefesini ona “Kimse gelmiyor. Kimse burada olduğumuzu bilmiyor. Tek başınasın” demek için kullanıyor.

Teşvik edici sözler gibisi yok!

Liv, hücre servisi veya görünürde başka bir ruh olmadan, hain koşullarda kendini savunmak zorunda kalır. Hayranı olduğunu umalım Issız adada mahsur kalmak!

Fragman, Liv’in bugünü ile geçmişinden anlar arasında geçiyor ve hem çalkantılı çocukluğunu hem de zorlu bir kariyerini yansıtıyor. Bir adam genç Liv’e “Senin için kimse gelmiyor, çünkü kimse seni umursamıyor” diyor. “Hiçbir şeyin ve hiç kimsen yok.”

Öngörü dediğimiz şey budur.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336436/scream-star-melissa-barrera-is-fighting-for-her-life-again-in-keep-breathing-trailer?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir