Keanu Reeves ve Alexandra Grant, Nadir NYC Gezisi Sırasında El Ele Tutuştu


Keanu Reeves ve kız arkadaşı Alexandra Grant üzerinde mükemmel macera.

bu fatura ve ted 57 yaşındaki yıldız ve 49 yaşındaki kız arkadaşı, el ele tutuşup New York’ta Beşinci Cadde’de yürüyüşe çıktıklarında sade bir randevu gecesinin tadını çıkardılar. Uzun zamandır muhabbet kuşları daha sonra birlikte yemek yemek için Quality Meats et lokantasında durdu.

Çiftin yaz partisinden çekilen fotoğraflarda Keanu, sade siyah V yakalı bir tişört, siyah blazer ve pantolon giymiş olarak fotoğraflandı. Alexandra, siyah bir kolsuz bluzu sıcak pembe pantolonla karıştırırken eğlenceli bir renk poposu sergiledi. Altın vurgulu kemer ve kolye ile kombinini tamamladı.

Keanu ve Alexandra’nın son gezileri, çiftin 4 Haziran’da Los Angeles’ta düzenlenen 2022 MOCA Gala’sına katılmasından bir aydan biraz uzun bir süre sonra gerçekleşti. kırmızı halıda birbirlerine gülüp gülümserken.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337303/keanu-reeves-and-girlfriend-alexandra-grant-walk-hand-in-hand-during-rare-outing-in-nyc?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir