Ke Huy Quan, Oscar 2023’te Harrison Ford’a Sarılıyor: Video – Hollywood Life


ke huy ve harrison oscar 2023


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

Yaklaşık kırk yıl sonra, Indiana Jones ve Kıyamet Tapınağı ortak yıldızlar Harrison Ford80 ve Ke Huy Quan, 51, 12 Mart’ta 95. Akademi Ödülleri sırasında sıcak bir kucaklama paylaştı (aşağıda izleyin). Ke Huy ve onun Her Şey Her Yerde Aynı Anda yardımcı yıldızlar En İyi Film ödülünü kazandı, 51 yaşındaki Harrison’ın kollarına atladı ve hatta onu yanağından öptü! Ke Huy da heyecan içinde zıpladı ve 80 yaşındaki çocuğu sevinçle sarstı.

Harrison ve eski çocuk oyuncu, dizinin ikinci ve üçüncü bölümlerinde rol aldı. Indiana Jones bayilikler. Birçoğunun bildiği gibi Hollywood efsanesi Indiana Jones rolünü canlandırırken, Ke Huy ise Short Round isimli karakteri canlandırmıştı. En son Oscar ödüllü oyuncu, onlarca yıl oyunculuk yapmayı bıraktı, ancak, beyaz perdeye geri döndü. Daniel Kwan Ve Daniel Scheinert-yönlendirilen proje geçen yıl.

Gösterişli akşam boyunca, EEAO biri prestijli En İyi Film ödülü olmak üzere toplam yedi Oscar kazandı. Ho Chi Minh yerlisi, yukarıda bahsedilen filmdeki çalışmasıyla, Yardımcı Rolde Bir Erkek Oyuncu Tarafından En İyi Performans dalında ilk Oscar’ını da evine götürdü. Ke Huy konuşması sırasında önce başrol oyuncusu eşine teşekkür etti. Yankı Quan. “Her şeyi hayatımın aşkına borçluyum. 20 yıl boyunca aydan aya, yıldan yıla bana bir gün benim zamanımın geleceğini söyleyen eşim Echo, 12 Mart’ta fışkırdı. bana ait. Oradaki hepinize, lütfen hayallerinizi canlı tutun.”

Harrison ve Ke huy
Ke Huy Quan ve Harrison Ford, 95. Akademi Ödülleri sırasında mini bir ‘Indiana Jones’ buluşması gerçekleştirdi. (Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

Ayrıca gururlu ödüllü oyuncu, 84 yaşında olduğunu kaydettiği annesine de teşekkür etti! “Annem 84 yaşında ve evde izliyor!” duygusal konuşma başlamak. “Anne! Az önce bir Oscar kazandım!” Daha sonra kalabalık onu alkışladıktan sonra Ke Huy, yolculuğunun yıllar önce nasıl başladığını anlattı. “Yolculuğum bir teknede başladı. Bir sığınma kampında bir yıl geçirdim. Ve bir şekilde kendimi burada, Hollywood’un en büyük sahnesinde buldum” diyerek gözyaşları içinde devam etti. “Böyle hikayelerin sadece filmlerde olduğunu söylüyorlar. Bunun benim başıma geldiğine inanamıyorum. Bu – bu Amerikan rüyası!”

Indiana Jones
Ke Huy Quan ve Harrison Ford, 1984’te ‘Indiana Jones’ta. (Everett Koleksiyonu)

Daha önce bahsedildiği gibi, Her Şey Her Yerde Aynı Anda o gece 10’a yakın ödülü eve götürdü! Filmin tam ödülleri şunları içerir: En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Performansı (Ke Huy Quan), Yardımcı Rolde En İyi Kadın Oyuncu Performansı (Jamie Lee Curtis), En İyi Özgün Senaryo (Daniel Kwan ve Daniel Scheinert), En İyi Yönetmenlik Başarısı, En İyi Kadın Oyuncu Başrol Performansı (michelle yeoh), Film Kurguda En İyi Başarı (paul rogers) ve Yılın En İyi Filmi. O gece galip gelmelerine ve en çok ödül alan film olmalarına rağmen, proje dört ödül kaybetti: Sinema Filmleri İçin Yazılan Müzikte En İyi Başarı (Orijinal Müzik), Sinema Filmleri İçin Yazılan Müzikte En İyi Başarı (Orijinal Şarkı), En İyi Performans Yardımcı Rolde Kadın Oyuncu (Stephanie Hsu) ve Kostüm Tasarımında En İyi Başarı (Shirley Kurata).

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/ke-huy-quan-hugs-harrison-ford-oscars-indiana-jones-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir