Kayla Sessler, Luke Aile Davasını Bitirmeye Çalışıyor – Hollywood Life


Kayla Sessler, Luke Aile Davasını Bitirmeye Çalışıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MTV

Üzerinden neredeyse bir yıl geçti Kayla Sesler ve erkek arkadaş Lukeailesi kavgaya tutuştu Genç Anne: Genç & Hamile, ve bu hafta Kayla sonunda o dramı geride bırakmak için hamleler yaptı. Ne yazık ki Kayla için, Luke’un annesi ve kız kardeşi onunla aynı sayfada görünmüyordu.

Bölümün başlarında Kayla, kendisi ve ailesi arasında her zaman gerginlik varsa, kendisinin ve Luke’un ilişkilerinde gerçekten ilerleyebileceklerini düşünmediğini söyledi. Luke’un annesini davet etti. Izaiah‘in doğum günü partisi ve orada her şey yolunda gitti, ancak Kayla ve Luke’un annesi, aralarında genellikle “garip anlar” olduğunu hissetti ve genellikle “konuşma yok”.

Kayla ve Luke’un annesinin partiden sonra biraz konuşması oldu ama Kayla aynı zamanda Luke’un kız kardeşine de kavgaya karıştığı için araya girme fırsatı vermek istedi. Ancak daha sonra, Luke’un annesi kızıyla özel olarak durum hakkında konuştuğunda, ikisi de Luke’un ailesini bir arada tutabilmesi için sadece Kayla ile olduğunu düşündüklerini söylediler. Ayrıca Kayla’ya “s*rtük” demişler ve “bunu yiyebileceğini ama alamadığını” söylemişler. Evet!

Bu sırada, Kiaya ile bağlantılı aşk’babam X’zayvon hapishanedeydi ve serbest bırakıldıktan sonra ortak ebeveynlik söz konusu olduğunda aynı sayfada olmayabileceklerini fark etti. X’zayvon temelde Kiaya’nın kız arkadaşıyla hiçbir şey yapmak istemiyor, ancak Kiaya önemli olan tek şeyin çocuklarına nasıl birlikte ebeveynlik yapacakları olduğunu söylüyor.

Daha sonra, Rachel ehliyetini almak için adımlar attı, ancak uzun zamandır ilk kez bağlantı kurduğunda, güvensizlikleriyle karşı karşıya kaldı. Dişlerinin renginden, makyajının görünümünden ve sürücü sınavını geçmek için kendine güvenmediğinden, bu yüzden bir hafta daha erteledi – annesini dehşete düşürecek şekilde.

Nihayet, Brianna annesiyle çok fazla zaman geçirmesi konusunda yüzleşti Braeson (Brianna, Braeson’ın büyükannesini ondan daha çok sevmesini kıskanıyordu) ve Madisen ile yaşadığı durumu anlamaya çalıştı Hıristiyan (ilişkilerine ne olacağını çözmeden önce birlikte yeni bir yer bulmaları gerektiğini düşünüyor),

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Genç Anne: Genç & Hamile Salı günleri saat 21.00’de MTV’de yayınlanıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/teen-mom-young-and-pregnant-kayla-sessler-luke-family-feud-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir